KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Letní koupaliště v Hustopečích.
Plavecký bazén Hustopeče
Letní koupaliště v Hustopečích.  
Autor / zdroj foto: Plavecký bazén Hustopeče

Plavecký bazén Hustopeče / Hustopeče

Plavecký bazén v Hustopečích nabízí aktivní odpočinek po celý rok. Návštěvníkům je totiž k dispozici krytý bazén i letní koupaliště se spoustou atrakcí. Mezi ně se řadí tobogán, skluzavka nebo divoká řeka.

Krytý bazén umožňuje využít plavecký bazén o rozměrech 25 x 8 metrů s hloubkou od 1,2 do 1,6 metru. Dále dětský bazén veliký 9 x 6 metrů s hloubkou od 0,4 do 0,8 metru.

V areálu letního koupaliště najdete plavecký bazén rozměrů 25 x 15 metrů opatřený startovními bloky. Dále regenerační bazén s atrakcemi, jakými jsou vodní chrliče, vodotrysk nebo masážní lavice. Nechybí ani dětský bazén s malou skluzavkou. Největší atrakcí je pak 75,4 metru dlouhý tobogán. K vyřádění poslouží rovněž dvojitá skluzavka či divoká voda.

K opalování a odpočinku jsou tady pro návštěvníky travnaté plochy. Těm, kterým vyhládne, jsou k dispozici tři bufety. Můžete si pochutnat na točené zmrzlině nebo cukrové vatě. Sportovně založení návštěvníci uvítají možnost využít dvou kurtů pro plážový volejbal, mohou si zahrát i plážový fotbal, tenis, k dispozici je i sportovní hala a sauna. Děti se mohou vydovádět na dětském hřišti s prolézačkami.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Plaveckého bazénu Hustopeče.

Autor / zdroj: -red -

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.