VOLNÝ ČAS / Náš tip

Ples města Znojma představí muzikálové hity naruby a profesionální taneční show
Ples města Znojma 2020. 
Autor / zdroj foto: Archiv pořadatele

Znojmo

Slavnostní společenský večer plný tradičních tanců, muzikálových hitů a dalšího programu představí Ples města Znojma 14. ledna 2023 ve společenském sále Dukla.

„Program plesu, který je pro nás vždy první akcí v roce, se snažíme připravit pestrý, aby si jeho příznivci poslechli nejrůznější hudební žánry, zhlédli profesionální taneční vystoupení a aby si především užili příjemný večer,“ popisuje František Koudela, ředitel Znojemské Besedy. 

Od 19 hodin Vás ve foyer kromě welcome drinku čekají jazzové standardy v podání znojemských hudebníků – Michala Smrčky a Pavla Novotného. Průvodcem večera ve společenském sále bude moderátor Ondřej Blaho. Rozmanité rytmy nejznámějších českých i světových skladeb zahraje od 20 hodin taneční orchestr Onkels, který bude mít až do 2 hodin ranních hned několik vstupů. Jeden, a o to velkolepější, budou mít Josef Vágner, Jan Kopečný a Petr Ryšavý se svým programem Muzikály Naruby. „Právě oni představí muzikálovou show, která v České republice nemá obdoby. Zazní ty nejznámější muzikálové hity za doprovodu skvělé živé kapely v podání, které jste nikdy neslyšeli,“ komentuje František Koudela.

Obdivovatelé mistrovských tanečních párů, jistě ocení vystoupení Dominika Vodičky a Veroniky Khek Kubařové, kteří tvořili vítězný taneční pár v soutěži StarDance. Hosté plesu si pod jejich vedením budou moci své taneční schopnosti dokonce poměřit. Chybět nebude fotokoutek, široký výběr vína a gastronomické speciality.

Vstupenky je možné zakoupit už nyní v Turistickém informačním centru Obroková a Louka nebo na portálu www.vstupenkyznojmo.cz.

Více informací naleznete na stránkách Znojemské Besedy.

Autor / zdroj: Karel Semotam

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.