KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Aquapark Kohoutovice v Brně.
Za horkých letních dnů si návštěvníci oblíbili venkovní střešní bazén a střešní terasu
Aquapark Kohoutovice v Brně.  
Autor / zdroj foto: Aquapark Kohoutovice

Aquapark Kohoutovice / Brno-Kohoutovice

V Aquaparku Kohoutovice objevíte prostředí příjemné pro strávení několika hodin relaxace či vodních radovánek. Nabízí služby nejen rodinám s dětmi a plavcům, ale i školám a sportovním oddílům. Naleznete tady vše, co potřebujete k odpočinku, vodnímu vyžití a zdravému pohybu - vnitřní bazény, střešní bazén, saunu a také posilovnu.

Krytý bazén pro plavce 25 m  27°C
Pod zajímavě řešenou střechou objevíte pětadvacetimetrový plavecký bazén hloubky 1,8 – 2,0 metry, o teplotě vody 27 – 28°C, a s šesti drahami šířky 2,25 metru, který je ideálním místem pro váš zdravý pohyb. Bazén vám také poskytne prostor k tomu, aby se vaše ratolesti naučily plavat.

Krytý rekreační bazén  30°C
Pokud toužíte po relaxaci, pak je tu zejména pro vás rekreační bazén, který vás potěší hlavně díky přítomnosti vodních trysek, perličkových roštů či vodních chrličů. Krytý rekreační bazén udržujeme při teplotě 30°C.

Krytá vířivka  34°C
Jestliže vyhledáváte místo k pohodlnému odpočinku, mají tady vířivku dosahující až teploty 34°C.

Kryté brouzdaliště  30°C
Zatímco budete relaxovat, vaše nejmenší ratolesti potěší dětské brouzdaliště s vodním hřibem, jehož teplota je 30°C.

Střešní bazén a sluneční terasa  27°C
Za horkých letních dnů si návštěvníci oblíbili venkovní střešní bazén a střešní terasu. Jedná se o součást placené zóny areálu, neplatí se zde žádné zvýšené vstupné a je možno libovolně přecházet mezi krytou částí a střešní terasou.

Každodenní otevírací doba je závislá na zájmu návštěvníků i na počasí, v případě příznivého počasí v průběhu prázdnin zde budete moci pobýt v době od 9 do 19 hodin. V případě bouřky se musí terasa i střešní bazén uzavřít. Přesná otevírací doba je uvedena vždy dopředu na webových stránkách i na informačních nástěnkách uvnitř areálu.

Bazén je vhodný i pro menší děti – hloubku má 80 cm, teplota vody kolísá mezi 28 až 30°C. Na bezpečnost a pořádek dohlíží plavčík, který ve velmi horkých dnech ochlazuje podlahu střešní terasy. Bezplatně jsou zde k dispozici polohovatelná lehátka a čtyři velké slunečníky.

Bar s občerstvením
Bar je k dispozici v otevírací době bazénu. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. Najdete tady příjemné posezení, dobrou kávu, deserty, poháry a teplé pokrmy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k WiFi. Útrata se eviduje prostřednictvím vašich čipových hodinek, pohodlně zaplatíte až při odchodu z areálu.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquaparku Kohoutovice.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.