SPORT

Znojmo doma rozstřílelo Ústí
Fotbal 22.9.2018

Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru.

Sportovci v Kuřimi najdou lepší zázemí v nové sportovní hale
Sport 5.9.2018

Ve středu 12. září se slavnostně otevře městská Sportovní hala Kuřim. Prohlídka pro návštěvníky bude od 16 hodin a od 17 hodin začne Extraligová exhibice.

Zbrojovka neudržela dvougólové vedení a veze z Ústí bod
Fotbal 31.8.2018

Když po brankách Růska a Krejčího vedlo Brno na hřišti Ústí ve 26. minutě o dvě branky, vypadalo to pro hosty dobře. Podobně jako v utkáních s Žižkovem a Prostějovem se ale opět ukázala letošní největší slabina mužstva, tedy schopnost dotáhnout dobře rozehraný zápas do zdárného konce.

Závod na horských kolech Blanenský golem se letos pojede už posedmnácté
Sport 20.8.2018

Cyklistický maraton se letos uskuteční 8. září. Kromě tradičních tratí HOBBY a OPEN v délce 36 km a 61 km je připravena i jízda zručnosti pro malé jezdce na speciálních cyklistických překážkách.

V souboji posledních Znojmo porazilo Třinec
Fotbal 18.8.2018

Souboj dvou celků na chvostu tabulky dopadl lépe pro domácí ze Znojma. Přes pohledný fotbal Třinec prohrál po gólech Helíska a St. Hillairyho 0:2.

Zbrojovka Brno doma přehrála České Budějovice

Domácí převedli v první půli vydařený výkon, podpořený dvěma góly a několika dalšími šancemi. Hosté zkraje druhého poločasu snížili, ale na vyrovnání už se nezmohli, a poprvé v sezóně tak ztratili body. To Zbrojovka zapíše druhou výhru v sezóně.

Viktorka skolila Zbrojovku a poprvé v sezoně bere tři body
Fotbal 13.8.2018

Skvělá podívaná, pět gólů a ve finiši ubráněný výsledek 3:2 pro Viktoriány. To je resumé velice zajímavého zápasu 4. kola mezi Viktorií Žižkov a Zbrojovkou Brno, ve kterém domácí slaví poprvé v sezoně výhru.

Chrudim skolila Znojmo čtyřmi brankami
Fotbal 12.8.2018

Chrudimští fotbalisté slaví premiérové vítězství ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE! Proti Znojmu na vlastním hřišti sice rychle inkasovali, po brzkém vyrovnání a neproměněné penaltě si na druhou půlku nachystali velkolepé představení.

Zbrojovka Brno doma nestačila na Jihlavu
Fotbal 23.7.2018

V rámci prvního kola FNL hostila domácí Zbrojovka Jihlavu. Vstup do soutěže domácím nevyšel, v první půli dvakrát inkasovala a soupeři nakonec podlehla 1:3.

Znojmo doma po velkém tlaku jen remizovalo s Varnsdorfem
Fotbal 21.7.2018

Loni Znojmo oba zápasy s Varnsdorfem prohrálo. Tentokrát bylo lepším celkem a celý zápas si vytvářelo velký tlak a výsledná remíza je tak pro domácí velkou ztrátou, pro hosty je bod navýsost cenný.

Zbrojovka deklasovala Teplice a zůstává ve hře o záchranu
Fotbal 14.5.2018

Úvodní aktivitu Zbrojovky přetavil ve vedoucí branku Růsek, v gólově divokém druhém dějství pak po trefách Acosty, Bazeljuka a Krejčího vedlo Brno již 4:0. V úplném závěru utkání připravil Melichárka o čisté konto Vaněček.

Viktorka bere bod ze Znojma
Fotbal 7.5.2018

Dvacet kol. Takhle dlouhá je šňůra Pražanů bez plichty. Na jihu Moravy šli po otočení skóre Batiojou a Kuchtou dokonce do vedení. Remízový výsledek, který se Viktorce obloukem vyhýbal, byl ztvrzen nejlepším střelce Znojma Javůrkem.

Brno prohrálo s Jabloncem a na nesestupové příčky ztrácí šest bodů
Fotbal 6.5.2018

Brněnská Zbrojovka opět padla, když v domácím prostředí nestačila na severočeský Jablonec. Utkání rozhodl po dvaceti minutách hry gól Lukáše Masopusta, poté se dvakrát trefil Jakub Považenec.

Fotbalisté Dukly slaví důležitou výhru nad Brnem
Fotbal 28.4.2018

Dukla dokázala zvládnout utkání sezony a doma zvítězila nad brněnskou Zbrojovkou. Výhra se ale nerodila zcela bezbolestně, protože domácí fotbalisté museli otáčet nepříznivý vývoj utkání.

Mistrem se druhý rok po sobě stali hráči Brna, Třinec bere stříbro
Hokej 23.4.2018

Pátý finálový duel na svou stranu získala Kometa Brno, tým z jihu Moravy zapsal čtvrtý finálový bod a stal se mistrem České republiky v ledním hokeji pro rok 2018. Oceláři Třinec berou budou zapsáni v historických kronikách na druhém místě.

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec  již nesmí prohrát
Hokej 20.4.2018

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec již nesmí prohrát

Oceláři ve čtvrtém utkání finálové série chtěli srovnat krok, v DRFG aréně se ale hráčům s drakem na hrudi nevedlo. Kometa na své konto zapsala třetí výhru, v nedělním pátém duelu tak bude moci zaútočit na titul.