Hradec nenašel recept na mistra ani napodruhé
Hokej 20.3.2019

Hradec nezvládl ani druhé domácí čtvrtfinále a do Brna pojede za stavu 0:2.

Výpadek ve třetí třetině stál Znojmo dobře rozehraný zápas

Znojmo ve čtvrtém zápase série hrálo s vítězem základní části vyrovnanou partii a na konci druhé části se díky dvěma trefám Lucianiho dostalo do vedení. Jenže Vídeň čtyřmi góly v závěrečné třetině dokonale otočila zápas a v sérii vede už 3:1.

Orsava hattrickem vystřelil Kometě první bod
Hokej 19.3.2019

Kometa potvrdila, že na play off se umí připravit náramně. Sedmizápasová šňůra hradeckých vítězství proti Brnu je rázem smazána a jsou to Moravané, kdo vede 1:0 na zápasy.

Třetí čtvrtfinále rozhodovaly silné vídeňské přesilovky
Hokej 18.3.2019

Orli sice ve Vídni skórovali jako první, avšak soupeř vývoj zápasu díky přesilovým hrám otočil a náskok si hlídal až do posledních minut.

Úžasný obrat proti Brnu přinesl Budějovicícm tři body
Fotbal 18.3.2019

Více než čtyři tisícovky diváků viděly na Střeleckém ostrově parádní podívanou, ve které Dynamo smazalo dvoubrankový náskok soupeře a nakonec si připsalo další tři body.

Úvod čtvrtfinálové série Orlům zhořkl, ve Vídni inkasovali sedmkrát
Hokej 14.3.2019

Znojemští hráči nezachytili vstup do utkání, již po úvodní třetině museli zápolit s čtyřgólovým náskokem Vídně. Odpověď z holí Orlů ale nepřicházela, naopak domácí v poklidném tempu navyšovali svůj náskok.

Zbrojovka v domácí premiéře smetla Žižkov
Fotbal 11.3.2019

Zbrojováci hostili v domácí premiéře Žižkov a od prvního momentu kráčeli razantně za vítězstvím. Soupeři nakonec nastříleli šest branek, trefilo se šest různých střelců.

Hlavův hattrick na vítězství nad Innsbruckem nestačil
Hokej 11.3.2019

Po první části muselo Znojmo dotahovat dvoubrankový náskok soupeře, který po té druhé ještě o jeden gól narostl. V závěrečné třetině se dlouho hrálo bez branek, na jejím konci Orli stav už jen kosmeticky upravili.

Myslík opět ovládl Zimní pohár dvojspřeží. Domes je nový lídr singlů
Sport 4.3.2019

Třetí kolo Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace v disciplíně spřežení přineslo změnu na vedoucí pozici žebříčku jednospřeží.

Velká stíhací jízda přihrála Orlům dva body
Hokej 2.3.2019

Znojemští hokejisté vstoupili do utkání velmi nešťastně a po první třetině prohrávali třígólovým rozdílem. Poté se ale nastartovali k velkému obratu. Díky výhře v prodloužení si tak Orli upevnili první pozici v nadstavbové skupině.

Vítkovice ztratily vedení v Brně i místo v šestce

Pětapadesát minut byly Vítkovice lepším týmem, ale opět své snažení nedotáhly až do konce. Týden po kolapsu v derby musely polknout další hořké sousto.

Pět vstřelených gólů přineslo pátou výhru v řadě
Hokej 18.2.2019

Nadstavbová část zatím vychází Orlům na výbornou, výhra nad Dornbirnem se ovšem nerodila vůbec jednoduše.

Jeden gól Znojmu proti Grazu na vítězství nestačil
Hokej 26.1.2019

Znojmo inkasovalo v první a druhé třetině vždy po jedné brance. V té závěrečné soupeř nejprve odskočil na třígólový rozdíl, Orlům se sice poté podařilo snížit, avšak rakouský tým korunoval svoji výhru čtvrtým zásahem, a domácí tak definitivně ztratili naději na první šestku.

Sparťané doma nestačili na Kometu
Hokej 23.1.2019

Kometa zcela zaslouženě veze z Prahy všechny body. Byla nebezpečnějším týmem a trestala chyby domácích, kteří nedokázali reagovat.

Orli vezou z Innsbrucku výhru
Hokej 21.1.2019

Znojmo vstoupilo do utkání o chlup lépe než domácí, ve vyrovnaných prvních dvou třetinách však nedokázalo Žraloky zlomit. To se podařilo až ve třetím dějství, kdy hosté třikrát skórovali a rozhodli o svém vítězství.