Motorsport 23.11.2017

Od pátečního poledne bude zahájen předprodej vstupenek na srpnovou Grand Prix České republiky 2018. Fanoušci motorsportu si tak mohou lístky zakoupit ještě o týden dříve, než tomu bylo loni. Vstupenky budou k mání za výhodné vánoční ceny.

Znojmo se dostalo do rychlého vedení a obralo Villach o všechny body
Hokej 22.11.2017

Orli vstřelili hned v první třetině dva rychlé góly. Villach sice ještě ve stejném dějství snížil, ale to bylo vše, na co se na jihu Moravy zmohl. Domácí už jen ve závěrečné dvacetiminutovce kosmeticky upravili skóre na konečných 3:1.

Plzeň doma po boji porazila Brno

Již podruhé v řadě se díky prohozenému pořadatelství na západě Čech představila brněnská Kometa. A opět z toho byla parádní přestřelka, která nyní přivála tři body indiánům.

Zastupitelé Znojma schválili odkup sportovní haly
Sport 14.11.2017

Moderní hala, která disponuje velkou tělocvičnou s několika šatnami, spinningovou tělocvičnou, 2 squashovými kurty, prostorem pro rehabilitaci se saunami a malým bazénem a restaurací, nebyla plně využívána, což se nyní změní.

Brno sahalo v Jablonci po vyrovnávací brance, nakonec ale prohrálo
Fotbal 6.11.2017

Pokažený úvod, pak marná honba za vyrovnáním. Fotbalisté Zbrojovky v utkání na hřišti Jablonce záhy inkasovali, poté ale lapil gólman Melichárek penaltu a zejména ve druhé půli byli Brňané lepším celkem.

Znojmo těsně prohrálo s Klagenfurtem
Hokej 3.11.2017

Jednogólové manko z první třetiny Orli ještě smazat dokázali, avšak když soupeř následně odskočil o dvě branky, byli na to domácí hokejisté krátcí. Posedmé v řadě tak odcházejí z ledu poraženi.

Jednačtyřicet střel nestačilo, Orli nepřekonali skvělého Poulina
Hokej 1.11.2017

Znojemští hokejisté se vracejí ze Záhřebu s prázdnou, přestože zasypali domácího brankáře Kevina Poulina 41 střelami. Ani jednou však gólmana se zkušenostmi z NHL překonat nedokázali, a tak domácím stačila na vítězství jediná trefa Tomáše Netíka.

Znojmo v dramatickém zápase porazilo Vlašim
Fotbal 1.11.2017

Z celkem jasného zápasu bylo nakonec pořádné drama. Znojmo půl hodiny před koncem zvýšilo náskok na 3:0 a nevypadalo to, že by mělo mít nějaké problémy. Opak byl ovšem pravdou, laxností v obraně inkasovali dvě slepené branky a poté už spíš jen bránilo těsný stav.

Oceláři vyhráli šlágr kola pro Kometě
Hokej 18.10.2017

Oceláři i díky hattricku Martina Růžička porazili vedoucí a titul obhajující Kometu o tři branky. Střet týmů z čela tabulky byl však až do závěrečných momentů naprosto vyrovnaný.

Atraktivní utkání Budějovic ve Znojmě skončilo remízou
Hokej 15.10.2017

Oba celky si vytvořily řadu gólových možností, Jihočeši jich měli hlavně ve druhém dějství víc. Nicméně branky padaly jen mezi 13. a 16. minutou, kdy nejprve poslal hosty do vedení Wermke, ale konečnou remízu 1:1 zařídil znojemský střelec Růsek.

Třinec otočil zápas se Znojmem a je druhý
Fotbal 1.10.2017

Třinecký expres nezastavilo ani Znojmo. V první půli to vypadalo, že hosté postavili dobrou zábranu, ale po změně stran jí slezský vlak prorazil a zaslouženě získal tři body za vítězství 2:1.

Kometa doma těsně porazila Spartu
Hokej 27.9.2017

Sparťané vstoupili do dohrávky 6. kola proti Kometě Brno lépe a zaslouženě šli do vedení. V poslední vteřině druhé třetiny ale soupeř dokázal srovnat a ve třetí třetině vyrovnaného a dramatického utkání nakonec přiklonil vítězství na svoji stranu.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Karviná porazila oslabené Brno
Fotbal 25.9.2017

Karvinští, díky trefám Erica Ramireze a Lukáše Budínského z penalty, otočili průběh utkání a porazili brněnskou Zbrojovku. Z tří bodů se tak radovali poprvé od 29. července.

Jihlava na ledě Komety málem srovnala třígólové manko, ale tři body nakonec zůstaly v Brně
Hokej 25.9.2017

Kometa vedla v zápase již 3:0, ale nakonec ještě měla mnoho práce s houževnatou Jihlavou, která hrála v útoku hodně sympaticky a mnohdy domácí tým potrapila.

Druhý víkendový zápas Orlům nevyšel, přesto proti Záhřebu berou bod

Orli vstoupili do zápasu aktivněji, přesto se vedení ujali hosté. Znojmo srovnalo, ale ve druhém dějství se scénář opakoval. Třetí dvacetiminutovka o vítězi nerozhodla, v prodloužení pak byli úspěšnější hosté.