SPORT

Znojmo čekalo na gól až do třetí třetiny, ztrátu na Villach již nedohnalo
Hokej 9.2.2018

Znojemští hokejisté se ve Villachu nedokázali prosadit až do devětačtyřicáté minuty, kdy snižoval na 1:3 Tomáš Plíhal. Domácí vzápětí opět odskočili na rozdíl tří branek a kosmetická úprava Dominika Tejnora čtyři minuty před koncem již vliv na majitele tří bodů neměla.

Vítkovice proti Brnu zastavila nulová produktivita
Hokej 7.2.2018

Ostravané se v přímém boji o čtvrté místo s Kometou zasekli na vlastní neúspěšné koncovce, zatímco úřadující mistr dokázal už v první třetině odskočit na rozdíl dvou branek. V potaz je ale potřeba vzít také fakt, že domácím chyběla celá druhá pětka.

Yellow Horn vystřelil Znojmu první výhru v nadstavbě
Hokej 5.2.2018

Utkání Orlů proti Bolzanu mělo jediného střelce. Tím se v jednadvacáté minutě stal domácí útočník Colton Yellow Horn. Díky jeho brance a čistému kontu Marka Schwarze si Jihomoravané připisují v nadstavbě první tři body.

Brno po boji doma porazilo Pardubice

Kometa dokázala utkání obrátit a porazit houževnaté Pardubice 2:1. Výhra se pro domácí nerodila lehce, hosté sice mnoho střel neměli, ale neustále si brněnská obrana musela dávat velký pozor na protiútoky.

Boleslav doma překvapivě porazila Kometu
Hokej 22.1.2018

Mladá Boleslav sice od třetí minuty prohrávala, ale od vstřelení vyrovnávací branky byla lepším týmem a po zásluze, byť překvapivě, si z nedělního střetnutí odnáší tři body.

Tři góly v přesilovkách znamenají pro Znojmo tři body ze Záhřebu

Orli skvěle zvládli těžký duel na ledě Záhřebu, který stále bojuje o přímý postup do play-off. Po dvaceti minutách prohrávali, ale ve druhé části skóre otočili a náskok uhájili i přes závěrečný nápor Medveščaku.

Zlín s mistrem dvakrát vedl, ale vítěznou jízdu Komety nezastavil
Hokej 17.1.2018

Hokejisté Zlína prohráli v dohrávce 30. kola Tipsport extraligy s Brnem 2:4 a do třetice favorita v domácí sérii nezaskočili. Mistrovská Kometa pokračuje na vítězné vlně, úspěšnou šňůru natáhla na devět výher v řadě.

Na rozjetou Kometu Litvínov nestačil
Hokej 13.1.2018

Až deset minut před koncem za stavu 0:3 překonali litvínovští hráči poprvé brankáře Čiliaka. Zvratu už se nedočkali, tři body si tak odvezl soupeř.

Devět branek během dvou třetin. Tři body si však odváží Linz
Hokej 4.1.2018

V první třetině se s brankami v Nevoga aréně roztrhl pytel, ale do kabin odcházeli šťastnější hosté. Ve druhém dějství se Orlům sice povedlo dvěma rychlými góly snížit, avšak obrat již nedokonali. Tři body si tak odváží Linz.

Orli zůstali na Nový rok bez bodu
Hokej 2.1.2018

Znojmo sice otevřelo gólový účet utkání, avšak následně se trefovali již jen hosté. Ani závěrečná hra bez brankáře prohru domácího celku neodvrátila a svěřenci trenéra Šimíčka tak vstupují do nového roku prohrou.

Vyrovnanou bitvu v Brně rozsekl v prodloužení Němec, Jihlava si odváží bod
Hokej 27.12.2017

V první části zaskočila Dukla zpočátku zakřiknutou Kometu aktivním pohybem. Domácí ale dokázali úvodní nápor přečkat a postupně začali diktovat tempo utkání.

Birova dělovka dvě minuty před koncem přinesla Orlům bod proti mistrovi

Znojmo sehrálo s Vídní velmi vyrovnaný zápas. Dvě minuty před sirénou vyrovnal na 1:1 Marek Biro, avšak zápas do vítězného konce domácí dotáhnout nedokázali. V první minutě prodloužení si bonusový bod zajistili Capitals.

Znojmo otočilo duel s Klagenfurtem a doma bodovalo pošesté v řadě
Hokej 20.12.2017

Klagenfurt sice otevřel gólový účet utkání již ve čtvrté minutě, následně se však prosazovali již jen Orli. Soupeřova gólmana překonali dohromady třikrát a stejný počet bodů zůstal i na jihu Moravy.

Orli se v Klagenfurtu střelecky neprosadili
Hokej 18.12.2017

Znojmo na ledě Klagenfurtu nezlomilo sérii nezdarů proti tomuto soupeři. Domácí šli brzy do vedení, po první části vedli o dva góly a dobrým defenzivním výkonem nenechali Orlům žádný prostor ke skórování.

Orli po parádním výkonu vezou z Villachu tři body
Hokej 11.12.2017

Orli se ujali vedení už na začátku zápasu a postupně jej navyšovali. Domácí hokejisté se sice snažili a v závěru sahali po vyrovnání, Marek Schwarz ve znojemské bráně však další gól ve své síti nepřipustil.

Orli přišli o body v Dornbirnu v samotném závěru
Hokej 4.12.2017

Znojmo sehrálo na ledě Dornbirnu vyrovnaný duel, ve kterém zásluhou Berouna a Bartoše dvakrát vyrovnalo náskok soupeře, ovšem nakonec body nebere. Rozhodlo o tom pětiminutové vyloučení v závěru třetí třetiny, v němž domácí vstřelili rozhodující branku.