SPORT

Ve Frýdku-Místku si Znojmo připsalo přesvědčivou výhru
Fotbal 15.5.2017

V přímém přenosu České televize nedalo Znojmo zachraňujícímu se Frýdku-Místku šanci. Do vedení hosty v první půli po chybě brankář dostal Kuba Teplý, v druhém dějství přidali pojistky Dominik Urbančok a Michal Holub.

Brno si připsalo další tři body, utkání v Příbrami zlomilo ve druhé půli
Fotbal 14.5.2017

Nepovedený start, parádní vyrovnání kapitána, dva hvězdné okamžiky Milana Lutonského po změně stran a pozdní snížení domácích. Takový byl ve zkratce průběh utkání v Příbrami, po kterém si Zbrojovka připsala druhou výhru v řadě a přiblížila se středu tabulky.

Zbrojovka zvládla duel se Zlínem a přiblížila se záchraně
Fotbal 8.5.2017

Brněnští fotbalisté díky brankám Jakuba Řezníčka a Petra Pavlíka porazili šestý Zlín, získali všechny tři body a i díky prohře Hradce Králové jsou blízko záchraně v nejvyšší soutěži.

Postup do ligy pro Olomouc trefil hattrickem Chorý
Fotbal 4.5.2017

SK Sigma Olomouc je zpět v elitní soutěži. Hanáci vyhráli ve Znojmě vysoko 4:1 a domácí porazili rozdílem třídy. Hvězdou zápasu byl útočník Tomáš Chorý, který dal hattrick. Čtyři kola před koncem má Sigma postup jasný.

Brno porazilo Jablonec
Fotbal 15.4.2017

V utkání bohatém na brankové příležitosti se gólově stihli prosadit jen domácí, kteří vyhráli trefami Tashtiho a Řezníčka 2:0.

Znojmo porazilo Táborsko třemi góly a s čistým kontem

V prvním dějství si Znojmo vypracovalo dvoubrankový náskok, z kterého následně těžilo v půli druhé. Povedený zápas završil na samém konci utkání Rosťa Šamánek trefou na 3:0.

Sparta v přestřelce porazila Brno
Fotbal 10.4.2017

V atraktivním zápase bylo k vidění pět gólů a nespočet šancí, sparťané nakonec berou všechny body za vítězství 3:2.

Kometa v prodloužení porazila Hradec a je ve finále
Hokej 9.4.2017

Hráči královéhradeckého mužstva odehráli s Brnem výbornou sérii, jejíž kvalita se pohybovala velmi vysoko. Spokojenější jsou nakonec Moravané, kteří ji vyhráli 4:2 na zápasy.

Hradec opět ztratil lichý zápas a pustil Kometu do vedení v sérii
Hokej 6.4.2017

Liché zápasy v této semifinálové sérii patří Kometě Brno. Tentokrát sice neplatilo, že jeden z brankářů udrží čisté konto, ale potvrdilo se to, že kdo dá první gól, vyhraje.

Hradec urval bod v nájezdech
Hokej 3.4.2017

Hradečtí hokejisté se perfektně oklepali z debaklu a na ledě nechali duši. Do ran skákali po hlavách a záda jim kryl neskutečný Patrik Rybár. V prodloužení byli centimetry od rozhodujícího gólu po střele Tomáše Knotka, ale ten si to bohatě vynahradil v samostatných nájezdech.

Brněnská Kometa deklasovala Hradec
Hokej 2.4.2017

Prolomit prokletí DRFG Areny se hradeckým hokejistům nepodařilo. Ba právě naopak. Během šedesáti minut totiž postupně kapitulovali hned osmkrát, přičemž sami se netrefili ani jednou.

Přijďte si vyzkoušet curling do hokejové haly na Úvoz
Sport 1.4.2017

Kdokoliv přijde v pondělí nebo úterý 3-4. 4. 2017 do Hokejové haly na Úvoze 55a, má jedinečnou příležitost vyzkoušet si curling.

Oslabeného soupeře z Prostějova udolalo Znojmo v závěru utkání
Fotbal 31.3.2017

Dlouho to vypadalo, že Prostějov svůj těsný náskok uhájí, Znojmo se proti jeho pevné obraně nemohlo dlouho prosadit, navíc jej srážely nepřesné přihrávky. Čtvrt hodiny před koncem však přeci jen prolomil střelecké trápení Klíma, na kterého vzápětí navázal Šamánek, Klíma dal poté svojí druhou trefou výsledku konečnou podobu.

Hradec druhý domácí souboj s Kometou zvládl
Hokej 30.3.2017

Mountfield porazil v druhém zápase semifinálové série Kometu 3:0 a srovnal tak s moravským celkem krok. Lvi se trefili v druhé třetině dvakrát během 65 vteřin a osud duelu byl zpečetěn.

Hradec v úvodním semifinále podlehl Kometě
Hokej 29.3.2017

První semifinále v historii hradeckého hokeje bylo velmi opatrné a kralovali v něm hlavně brankáři. Hradecký Rybár dostal branku pouze od Martina Nečase, a to ještě velmi smolnou.

Racio běh kolem Dyje letos odstartuje již potřetí
Běh 25.3.2017

Necelý měsíc zbývá do startu oblíbeného břeclavského závodu RACIO běh kolem Dyje. Letošní, již třetí ročník běžeckého závodu proběhne 22. dubna v 9:30, startovat se bude od sídla společnosti Racio.