Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 21.1.2013

Agáta Hanychová: Prachař je nejlepší milenec, jakého jsem kdy měla

Modelka Agáta Hanychová (27) není taková dračice, jak vypadá. Partneři ji prý do sexu museli nutit. Nyní je ale vše jinak. S novým přítelem, hercem Jakubem Prachařem (29) si milostné hrátky užívá ostošest.


Post
Krása a zdraví 21.1.2013

Cítíte se dneska pod psa? Nemůžete za to, řekneme vám proč

Dnešní den se pyšní ne zrovna povzbudivým titulem nejdepresivnějšího dne v roce. Zjistilo se totiž, že vůbec nejhůř se cítíme vždy třetí lednové pondělí.


Post
Celebrity 21.1.2013

Adamcová kvůli synovi opustila nemocnici

Jana Adamcová (40) mohla na jeden den opustit nemocnici. Zařídil jí to manžel a režisér Jiří Adamec (65). Chtěl totiž, aby byla Jana doma na synovi narozeniny. Daník slavil 7 let.


Post
Celebrity 21.1.2013

Byt po Jiřině Jiráskové (†81) můžete mít i vy! Jak to?

Herečka Jiřina Jirásková (†81) byla v sobotu konečně uložena do hrobky a nyní se řeší její pozůstalosti. Pražský byt na Vinohradech je tak k mání.


Post
Celebrity 19.1.2013

Ke kandidátům na prezidenta se hlásí čím dál více osobností

Do druhého kola prezidentské volby se probojovali Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg. Oba mají na své straně řadu známých i méně známých osobností.


Post
Zajímavosti 17.1.2013

Blondýna prodávala na internetu šaty, omylem se nafotila dole bez

Mladá žena se stala na internetu okamžitě celebritou, když na aukční portál eBay poslala fotografii šatů, které chtěla prodat. Nevšimla si ale, že je na obrázku kromě oblečení vidět i kus jejího těla. Na tom by nebylo nic tak hrozného, kdyby mladá žena nebyla na fotografii dole bez!


Post
Celebrity 16.1.2013

Jiřina Jirásková: Jen několik dní po smrti začínají spory o dědictví a o hrob!

Šílenství, které probíhalo okolo smrti herečky Jiřiny Jiráskové (†81) stále nebere konce. Jirásková ještě ani není pohřbena a už je spor o hrob, kam má být uložena a o její závěť!


Post
Krása a zdraví 16.1.2013

Jak bojovat s chřipkou? Přečtěte si NETRADIČNÍ RECEPTY kořenářky

Pepř, majoránka, černé koření. To není recept na polévku, ale na čaj, který vám pomůže bojovat s chřipkou. Bylinkářka Hana Parmová prozradila i jiné babské rady.


Post
Celebrity 15.1.2013

Absolonová je zase blondýna a chlubí se těhotenským břichem

Monika Absolonová (36) před pár dny přiznala rozchod s podnikatelem Vratislavem Jandou, na veřejnosti se ale najednou ukazuje s těhotenským břichem. Že by byla v očekávání?


Post
Krása a zdraví 15.1.2013

Josef Hůla: Svět zdraví neučí lidi jen hubnout, ale žít zdravě

O oblast zdraví se zajímá už dvacet let. Před pěti lety založil společnost Sunkins, která vyrábí přírodní produkty pro zlepšení fyzické a duševní kondice a redukci tělesné váhy. Před dvěma lety začal budovat síť poradenských center Svět zdraví, která dnes zahrnuje přes třicet poboček po celé České republice pro něž pracuje téměř 200 vyškolených nutričních specialistů.


Post
Celebrity 15.1.2013

Rosenberg si stěžuje na nedostatek kšeftů: Občas nemám ani co jíst

Král českého porna Robert Rosenberg (37) nemá lehký život. Stěžuje si, že občas nemá ani co jíst.


Post
Celebrity 14.1.2013

Bára Basiková už zase skáče přes kaluže: Má za sebou čtvrtou operaci

Zpěvačka Bára Basiková (49) se konečně odhodlala k další operaci kotníku. Po absolvování rehabilitací už by měla být konečně v pořádku.


Post
Celebrity 14.1.2013

Vychrtlá Agáta Hanychová zhubla dvě kila

Modelka Agáta Hanychová (27) je posedlá hubnutím. Zakládá si na tom, že je vychrtlá. A teď dál hubne. Aby z ní vůbec něco zbylo...


Post
Celebrity 13.1.2013

Andrea Verešová přišla o 13 milionů! Co se stalo?

Andrea Verešová (32) přišla o pěkný balík peněz. Modelka odmítla zakázku za třináct milionů korun.


Post
Krása a zdraví 13.1.2013

Léky na chřipku nejsou. Rady, jak se bránit a léčit svépomocí

Epidemie chřipky kosí českou populaci. A lék TAMIFLU není k sehnání. K dispozici je ovšem celá řada jiných prostředků, ať už k prevenci nebo léčbě. Některé lékárny dokonce prodávají protichřipkové balíčky. Přinášíme vám přehled, jak se chránit nebo léčit.


Post
Krása a zdraví 12.1.2013

Co je nejlepší prevencí před chřipkovým onemocněním?

Vedle zdravého životního stylu považuji za jediný a efektivní a účinný nástroj prevence proti chřipce očkování. Účinnost očkování je vysoká - u zdravých jedinců zabrání nemoci v 70 – 90 % případů, u osob nad 60 let ochrání 60 - 70 % pacientů. Očkování především snižuje riziko úmrtí pacienta o 80 % a také díky němu klesá pravděpodobnost závažných komplikací.


Post
Celebrity 11.1.2013

Ester Janečková přišla o dítě. Byla v šestém měsíci

Herečka a moderátorka Ester Janečková (40) během Vánoc prozradila, že čeká čtvrté dítě. Nyní přišla smutná zpráva. Nenarozenému dítěti přestalo tlouct srdíčko.


Post
Celebrity 11.1.2013

Další trapas Lucie Bílé: Na pohřeb Jiřiny Jiráskové nemá čas

Zpěvačka Lucie Bílá (46) si pěkně protiřečí! Nejdřív všude prohlašovala, že se chystá na pohřeb "kamarádky" Jiřiny Jiráskové (†81), teď ale řekla, že na poslední rozloučení s herečkou nemá čas.


Post
Celebrity 11.1.2013

Agáta Hanychová chce drasticky zhubnout

Už tak velmi štíhlá modelka Agáta Hanychová (27) chce ještě zhubnout. Víme, jak to chce udělat.


Post
Celebrity 11.1.2013

Michal Novotný se pustil do Gregorové a Bílé: Tomu říkají úcta k mrtvému?

Herec Michal Novotný (32) byl jedním z opravdu blízkých lidí herečky Jiřiny Jiráskové (†81). Několik let spolu působili v Divadle na Vinohradech, a tak se nedokáže smířit s rozruchem kolem její smrti.


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě