Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 4.2.2013

Ondřej Brzobohatý: S rolí učitele jsem se sžil naprosto skvěle

Moderátor Ondřej Brzobohatý (29) je nejen skvělý muzikant, ale i seriálový herec. Nyní je jeho domovským seriálem Gympl, kde hraje po boku Marty Jandové nebo Kristýny Leichtové.


Post
Celebrity 4.2.2013

Marta Jandová: Nova mi dala příležitost. Udělala ze mě herečku

Zpěvačka Marta Jandová (38), která hraje v oblíbeném seriálu Gympl učitelku “Džajnu“, považuje roli na Nově za svou velkou životní příležitost.


Post
Celebrity 31.1.2013

Je to jisté. Rolins má díky Klausově amnestii čistý rejstřík

Díky amnestii prezidenta Václava Klause, kterou vyhlásil při novoročním projevu, si může zpěvačka Dara Rolins (40) oddychnout. Soud jí prominul podmínku.


Post
Celebrity 30.1.2013

Milenec Bartošové opět u soudu: Koho zase zrychtoval?

Manažer a partner zpěvačky Ivety Bartošové (46) Josef Rychtář (54) stanul ve středu dopoledne před soudem. Zdá se, že se mu vymstila výbušná povaha a vulgární chování vůči bývalé manželce a její právničce.


Post
Celebrity 30.1.2013

Erbová prozradila: Řepka chce další dítě

Modelka a bývalá manikérka Vladěna Erbová (31) se na svém profilu na sociální síti pochlubila komentářem, jehož pointou je, že fotbalista Tomáš Řepka (38) by chtěl další dítě. Zadělávají snad na další potomstvo?


Post
Krása a zdraví 28.1.2013

Roman Vaněk: Lepší lžička medu nežli kýbl hnoje

Každého z nás občas přepadne neodolatelná chuť na něco dobrého. Většinou sáhneme po nějaké laskomince, jejíž sladká chuť uspokojí naše mlsné jazýčky, radost z toho mají ale i tukové buňky.


Post
Celebrity 27.1.2013

Alena Šeredová s provokativní rudou rtěnkou spěchala fandit Gigimu

Modelka Alena Šerdová (34) je podle všeho věrná manželka, rozhodně je ale věrná fanynka fotbalového klubu svého manžela. Pokud jí to pracovní a mateřské povinnosti dovolí, nevynechá jediný zápas. A že se na to umí vyfiknout.


Post
Celebrity 27.1.2013

Láska nebo jen sex? Mareš zase olizoval Faltýnovou

Leoš Mareš (36) a jeho nový objev Petra Faltýnová (34) se za svou lásku očividně nestydí. Ale nepřehánějí to trochu?


Post
Celebrity 27.1.2013

Daniel Hůlka: Hledám matku pro své dítě

Zpěvák Daniel Hůlka (44) si uvědomuje, že už není nejmladší a je čas založit rodinu. Jen tak s nějakou partnerkou se ale nespokojí a má velmi vysoké nároky na budoucí matku jeho dětí.


Post
Krása a zdraví 27.1.2013

V souvislosti s přípravkem proti akné Diane 35 zemřelo ve Francii sedm žen, tvrdí tajný dokument

V souvislosti s přípravkem proti akné Diane 35, který se také předepisuje jako antikoncepce, zemřelo ve Francii během více než 30 let sedm žen. Informoval o tom v sobotu deník Le Figaro na základě tajné zprávy francouzské Agentury pro léčiva.


Post
Krása a zdraví 26.1.2013

Prasečí chřipkou se v roce 2009 nakazila pětina populace

Nejméně 20 procent lidí, včetně poloviny školáků, se nakazilo virem prasečí chřipky během prvního roku její pandemie v roce 2009. Vyplynulo to ze studie Světové zdravotnické organizace, o které informovala v sobotu britská stanice BBC.


Post
Krása a zdraví 26.1.2013

Expertka radí: Jak vyzrát na smog

Varování před smogem se v Česku týká už šesti krajů. A ani jinde není situace o moc lepší. Meteoroložka Dagmar Honsová radí, jak se s touto situací vypořádat...


Post
Celebrity 25.1.2013

Karel Gott byl okraden. Přišel o devět milionů korun

Několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott (73) byl pěkně napálen. Měl dostat 8,7 milionu, ale na konto mu přišlo jen 170 tisíc korun. Co se stalo?


Post
Celebrity 25.1.2013

Andreu Verešovou odrbali jako slepici

Modelka Andrea Verešová (32) nenechává nic náhodě a už se připravuje na Ples v Opeře, aby byla zase ze všech nejkrásnější. Trumfne ostatní v sále opelichanými šaty?


Post
Dům, byt, zahrada 22.1.2013

Mráz v Česku: Poradíme vám, jak pečovat o auto, boty i psí tlapky

Zima venku úřaduje v plbné parádě a proto se začalo ve velkém soli. Chemický posyp pokryl chodníky i silnice. Jak se proti agresivní soli bránit?


Post
Celebrity 22.1.2013

Babica šokuje: Muž může předstírat orgasmus 7x za sebou

Fenomenální kuchař Jiří Babica (51) byl dnes od 11 hodin na chatu Prásk.tv. Co na sebe prozradil?


Post
Celebrity 22.1.2013

Boj o dědictví: Otevírá se závěť Jiřiny Jiráskové

Je to jen pár dní, co byla herečka Jiřina Jiráková (†81) konečně pohřbena v jihočeských Malenicích a už začíná boj o její dědictví.


Post
Celebrity 22.1.2013

Potřetí v chomoutu: Smolař Pomeje se ženil v buddhistickém chrámu

Zkrachovalý producent a herec Jiří Pomeje (48) se potřetí oženil. A mladou studentku Andreu Šťastnou (24) pojal za manželku skutečně stylově, v buddhistickém chrámu.


Post
Celebrity 21.1.2013

Rychtář řekne, že si Ivetu chce brát, vždy až po mně, útočí Macura

Je jen obětí šílených Ivetiných hrátek s city, nebo je Zdeněk Macura (38) skutečně blázen a měl by se léčit, jak tvrdí zpěvaččin partner Josef Rychtář (55)?


Post
Celebrity 21.1.2013

Pepa Vojtek: Z rockera se stává usedlý taťka

Josef Vojtek (47) se pomalu mění z drsného rockera na zodpovědného otce od rodiny. Manželka Jovanka (33), s níž má pětisíměsíčního syna Adámka, ho asi změnila. Rodinka teď vyrazila sáňkovat.


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě