Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 18.2.2013

5 nejrozšířenějších mýtů o chřipce aneb jak zatočit s chřipkou přírodní cestou

Zejména v období února a března, kdy dochází k častým výkyvům teplot, je imunita lidského organismu velice oslabena. Tělo je denně vystaveno útokům chřipkových virů, s nimiž se nemocní snaží bojovat celou řadou prostředků.


Post
Celebrity 18.2.2013

Kruté odhalení: Viktor Preiss skončil v dětském domově

Herec Viktor Preiss (65) neměl lehké dětství. Rodiče ho odložili do dětského domova. Preiss má kvůli tomu dodnes psychické problémy.


Post
Celebrity 18.2.2013

Šok! Jiřina Jirásková podvedla manžela a otěhotněla s milencem

Herečka Jiřina Jirásková (†81) měla ve skříni víc kostlivců, než by si kdo pomyslel. Po její smrti na světlo vyplouvá jedno tajemství za druhým. Jirásková prý otěhotněla s milencem a šla na potrat.


Post
Celebrity 18.2.2013

Co vám uniklo o víkendu: Hapka po rozchodu s lolitkou skončil v nemocnici

Nestihli jste sledovat všechny kauzy týkající se světa showbyznysu? Web Prásk.tv vám proto přináší souhrn těch nejdůležitějších novinek z uplynulého víkendu!


Post
Celebrity 14.2.2013

Petr Hapka a jeho lolitka se rozešli

Hudební skladatel Petr Hapka (68), který žil rok s mladou studentkou Kateřinou Klepišovou (20), je už zase single. Milenecký pár se před několika dny rozešel.


Post
Krása a zdraví 14.2.2013

14. březen 2013 je Světový den ledvin

Druhý čtvrtek v březnu je již tradičně ve znamení Světového dne ledvin. Jeho cílem je dbát na prevenci a včasnou diagnostiku onemocnění ledvin. V rámci tohoto dne mají všichni zájemci možnost přijít do vybraných dialyzačních center (nefrologických ambulancí) v celé ČR a zdarma si nechat otestovat, zda mají zdravé ledviny.


Post
Celebrity 14.2.2013

Pavel Liška se rozvádí! Jeho manželka si našla nového chlapa

Herecký pár Pavel (41) a Kristýna (31) Liškovi se rozvádějí. "Neumíme spolu žít," říká Lišková.


Post
Celebrity 14.2.2013

Veronika Žilková lezla v kině po čtyřech: Co se jí stalo?

To by nebyla Veronika Žilková, aby se jí na společenské akci nestalo nějaké faux pas. Na premiéře filmu Babovřesky...aneb z dopisu venkovské drbny, kde hraje, se jí roztrhla šňůrka korálků, kterými doplnila své retrošaty. Nezbylo jí nic jiného, než si kleknout a perličky posbírat.


Post
Celebrity 14.2.2013

Iveta Bartošová oznámila datum svatby. Gratulujeme

Kolem kontroverzní zpěvačky a nešťastné matky malého Artura se síť podivných zpráv a často až neskutečných bizarností šíří velmi často, proto není překvapivé ani na první pohled podivné vysvětlení Josefa Rychtáře.


Post
Celebrity 13.2.2013

Habera: Vypadám dobře, protože mám děti

Tomuto porotci SuperStar je už úctyhodných padesát let, s Danielou Peštovou vychovává tři děti a ještě má z prvního manželství dceru - a ta už z něho udělala dědu. Ale na dědečka Habera tedy opravdu nevypadá - ba naopak vypadá jako člověk, který denně sportuje.


Post
Celebrity 10.2.2013

Kdo to je? Má Diana Kobzanová nového kluka?

Vážně jim to spolu sluší a Dianě obzvlášť... Přesto k sobě (zatím) nepatří. Tomáš Kraus je legendou světového skikrosu a Diana je teď tou, která o něm bude nejvíc mluvit. Víte proč?


Post
Celebrity 10.2.2013

Hana Krampolová: Milovala jsem Luďka Sobotu

Manželka moderátora Jiřího Krampola (74) Hanka (51), se přiznala, že než potkala svého muže, byla poblázněná do Luďka Soboty. Zamilovala se tak, že film Jáchyme hoď ho do stroje viděla prý třicetkrát.


Post
Celebrity 9.2.2013

Daniel Landa v šoku, vzali mu jeho "dítě", vzali mu kus jeho života, vzali mu Žita

Zdá se, že kouzelník Žito 44 dokouzlil. Alespoň na facebooku. Tam mu smazali facebookový profil, kterému se Landa tolik věnoval a přes který hlásal svá moudra.


Post
Dům, byt, zahrada 9.2.2013

Trápí vás na zahrádce krtek? Rady, jak ho vypudit

V minulých dnech bylo velmi teplé počasí a k aktivitě se probudili i krtci. Zničili vám také zahrádku? Přečtěte si rady, jak ho vyhnat. Mějte ovšem na paměti, že byste ho neměli zabít, protože je zákonem chráněný.


Post
Celebrity 8.2.2013

Rytmus se zbavuje svého milovaného bouráku. Potřebuje snad peníze?

Slovenský raper Rytmus (36) oplakává své milované autíčko. Jeho Mercedes jde z domu. Potřebuje snad drsňák peníze?


Post
Celebrity 8.2.2013

Karolína Kurková šokuje: Rodila jsem do vody

Modelka Karolína Kurková (28) tři roky po porodu syna promluvila o tom, jak svého potomka přivedla na svět. Rozhodla se pro porod do vody.


Post
Celebrity 8.2.2013

Ondřej Soukup, porotce SuperStar: Bartošové pomoct už nemohu. Směřuje k Mléčné dráze

Lavinu otázek spustil dnešní chat s Ondřejem Soukupem, porotcem nového ročníku pěvecké soutěže SuperStar. Ten začíná už v neděli od 20.20 hodin na TV Nova. Soukup v redakci TN.cz hodinu trpělivě odpovídal na otázky čtenářů. Tady je výběr nejzajímavějších z nich.


Post
Celebrity 8.2.2013

Na Daru chtějí hnát exekutory. Pojišťovna totiž nezaplatila odškodné

Zpěvačce Daře Rolins (40) byl sice díky amnestii prezidenta odpuštěn trest za nehodu, teď ji zřejmě čekají další starosti. Pojišťovna, která měla uhradit odškodné, zaplatila jen půlku. A pozůstalí se bouří.


Post
Celebrity 5.2.2013

Hanychová snědla moudrost světa: Sámer by se potřeboval usadit

Modelka Agáta Hanychová (27) je od doby, co porodila syna, chytrá jako rádio. Má potřebu všem kolem sebe radit, jak správně žít. Mentorování neušetřila ani svého bývalého milence, zpěváka Sámera Issu (27).


Post
Krása a zdraví 5.2.2013

10 potravin pro mladistvý vzhled. Co byste měli jíst, abyste zůstali krásní?

Správná a vyvážená životospráva vám zajistí lepší výsledky než různé preparáty z lékáren. Co byste měli zařadit do jídelníčku, aby se vás držel mladistvý vzhled, štíhlá linie a lesklé vlasy?


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě