Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 27.2.2013

Kamila Nývltová je zasnoubená?! Pochlubila se krásným prstenem

Zpěvačka Kamila Nývltová (23) skáče štěstím. Od přítele Tomáše Smičky dostala nádherný prstýnek. Je zásnubní?


Post
Celebrity 27.2.2013

Nechutný vtípek na Bartošovou: Odpočívej v pokoji, Iveto

Iveta Bartošová (46), která má už léta problémy s alkoholem a léky, je mrtvá?! Po falešné zprávě o smrti herce Miroslava Donutila (61) se na sociální síti objevila stránka, která hlásí, že je zpěvačka pod drnem.


Post
Celebrity 27.2.2013

Dara Rolins zase brečí: Prodělala 2 miliony

Investice do nemovitostí patří mezi jedny z mála jistot světa obchodu. Ale i při nich se můžete spálit, jak potvrzuje nepovedená koupě zpěvačky a porotkyně Hlasu Dary Rolins.


Post
Krása a zdraví 26.2.2013

15. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 přivítá své návštěvníky v prvních březnových dnech (1.-2.3.2013) opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA - LETŇANY!

Tři stovky vystavovatelů a řada známých tváří z řad tvůrců módy, účesů, vizáže i omlazení, relaxace a zdravého životního stylu přichystalo množství novinek.


Post
Celebrity 25.2.2013

Jan Bendig se vrací do SuperStar. Bude soutěž komentovat pro Prásk

V roce 2009 zaujal Honza ve finále SuperStar nejen pěveckým talentem, ale také přirozeným a bezprostředním projevem. Kdo jiný by měl poznat skutečné talenty?


Post
Krása a zdraví 24.2.2013

Pozor, zabíjí nás mutanti. Podívejte se, jak se kombinují chřipkové viry

Chřipka útočí na naše zdraví každý rok. Letos ale dochází k mutacím mezi jednotlivými typy chřipkových virů. Právě to je velmi nebezpečné. Objevily se mutanti, které odolávají známým lékům.


Post
Zajímavosti 23.2.2013

Zima udeřila naplno. Jak ochránit při venčení čtyřnohé miláčky?

Meteorologové slibují na následující hodiny a dny pořádnou zimu. Teploměry hluboko pod bodem mrazu, sníh a mráz. My nasadíme kabáty a čepice, ale co třeba psi?


Post
Celebrity 23.2.2013

Karel Roden odmítá štěky ve filmech a hází je bratrovi

Karel Roden (50) je pěkně vybíravý. Zná svou cenu a tak s klidem odmítá nabídky na malé role. Hollywoodský herec jde jen po velkých rybách.


Post
Celebrity 23.2.2013

Menzel slaví 75 narozeniny. Květa Fialová mu přeje reinkarnaci

Své 75. narozeniny si jel Menzel užít do New Yorku po boku manželky a přítele Miloše Formana. Přání z čech mu posílá i Karel Gott nebo Marta Kubišová.


Post
Krása a zdraví 22.2.2013

Britské zjištění: chlor ve vodě může způsobit rakovinu

Toxoplasmóza, hormony, toxické látky neznámého původu nebo střevní patogeny – to vše se podle nového zjištění britského deníku Mail Online nachází v pitné vodě. Některé epidemie se přitom udály velmi nedávno.


Post
Krása a zdraví 19.2.2013

Jak přesně vypadá na talíři 200 kalorií?

Také vás vždycky zajímalo, kolik můžete sníst hranolků, gumových medvídků a párků nebo vypít coly, aby to kaloricky vycházelo nastejno? Odborníci na výživu to zjistili a výsledky jsou opravdu zajímavé.


Post
Celebrity 19.2.2013

Heidi Janků musí pečovat o staršího manžela. Píchala mu injekce do břicha

Když si zpěvačka Heidi Janků (50) brala za manžela Ivo Pavlíka (79) tušila nejspíš, že vzhledem k věkovému rozdílu téměř třicet let, se jednou bude muset o svého muže starat. A už je to tady.


Post
Celebrity 19.2.2013

Pavel Poulíček čeká s manželkou první dítě

Bývalý sporťák televize Nova Pavel Poulíček (38) se těší na svéhp prvního potomka. Jeho manželka Petra, kterou si tajně vzal loni v říjnu, je těhotná.


Post
Celebrity 19.2.2013

Šíp na nože s exmanželkou: Nechce se vzdát domu za miliony

Je k podivu, že ještě dvanáct let po rozvodu nemá Karel Šíp (67) vyřešené majetkové vyrovnání s exmanželkou Marcelou Holanovou (61). Bývalí partneři se dohadují o dům a ani jeden se ho nechce vzdát.


Post
Krása a zdraví 19.2.2013

Čas na jarní úklid - Tipy pro detoxikaci organismu

Paní zima si pomalu "balí kufry", proto je toto období vhodnou dobou začít se poohlížet po nějakém způsobu jarní detoxikace organismu - trošku odlehčit našemu zažívání, podpořit vylučování usazených toxických látek, dodat své tělesné schránce více energie a vitality.


Post
Celebrity 18.2.2013

Herec Řehák alias líný zedník Lorenc se bojí: Skončím na ulici

Herec František Řehák alias líný zedník Lorenc skončil na vozíku stejně jako ve své slavné roli. Teď řeší ale další trápení. Nebude mít kde bydlet.


Post
Celebrity 18.2.2013

Rytmus zarobil, má nové auto a vzkazuje: Nehejtujte mě

To je kára. Slovenský raper Patrik Vrbovský alias Rytmus (36) si pořídil nového koně do své stáje. Raper má další luxusní vůz.


Post
Celebrity 18.2.2013

Míša Kuklová je sama spokojená. Lásce se ale nebrání

Herečce Míše Kuklové (44) by jen málo kdo hádal přes čtyřicet let díky postavě, kterou by jí mohla závidět leckterá dvacítka, a roztomilému obličeji. Tím spíš je těžko uvěřitelné, že je bez chlapa.


Post
Celebrity 18.2.2013

Krásná Míša Ochotská promluvila o rozchodu s partnerem

Oblíbená moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská (28) prožívá těžké období. Téměř dvouletý vztah s partnerem Michalem Exnerem (35) je v troskách. Míša se o rozchodu exkluzivně svěřila Prásku!.


Post
Celebrity 18.2.2013

Karel Gott byl údajně okraden. Přišel o miliony?

Několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott (73) měl být údajně okraden o milionové částky. Co se stalo?


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě