Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 18.3.2013

BOLEST ZAD: Jaké jsou jejich příčiny a týká se i vás?

Bolesti zad patří mezi civilizační choroby. Své o tom ví 80 procent populace. Jsou častější dokonce než bolesti hlavy. Jak jim přecházet? A jste k nim náchylní i vy? Udělejte si test!


Post
Celebrity 17.3.2013

Olga Schoberová slaví 70. narozeniny. Podívejte se, jaká byla kočka!

Herečka a hvězda šedesátých let Olga Schoberová dnes slaví sedmdesáté narozeniny.


Post
Celebrity 17.3.2013

Iva Janžurová jásá: Je pětinásobnou babičkou

Herečka Iva Janžurová (71) zažívá obrovskou radost. Narodilo se jí již páté vnouče.


Post
Celebrity 17.3.2013

Kokta se chlubí na Facebooku:To jsou jeho dvě lásky

Josef Kokta (55) se konečně pochlubil fotkou novorozeného syna Quentina, kterého má s milenkou Ornellou Štikovou (20). Chlapeček přišel na svět v pátek a je mu neskutečně podobný.


Post
Dům, byt, zahrada 17.3.2013

Vybavená psí lékárnička může zachránit čtyřnohému kamarádovi život

Lékárnička doma a autolékárnička ve voze jsou nejen samozřejmostí, ale ve druhém případě i povinností, kterou ukládá zákon. Majitelé psů by ale měli mít doma podobnou pro své čtyřnohé miláčky, doporučují veterináři.


Post
Celebrity 14.3.2013

Podnikatelka Andrlová zkrachovala: Studio na zeštíhlení nefungovalo

Také Ivana Andrlová (52) si vyzkoušela roli podnikatelky. A jako většina herců tvrdě narazila.


Post
Celebrity 14.3.2013

Hudební anticenu dostal i Landa, Leo Beránek plival na moderátora

Hvězdou večera v klubu Roxy se jednoznačně stal Leo Beránek, který si přišel anticenu převzít. Ale jen proto, aby všem vynadal a předvedl trochu násilí na majetku.


Post
Celebrity 14.3.2013

Zaměstnanci Bolka Polívky stávkují: Kvůli jeho dluhům přišli o výplaty

Farma herce Bolka Polívky (63) se topí v dluzích a navíc už i zeje prázdnotou. Jeho zaměstnancům totiž došla trpělivost a nepřišli do práce, jelikož jim Polívka dluží výplaty.


Post
Gastronomie 14.3.2013

Velikonoce slaví 90 procent Čechů. Jak naložit s vykoledovanými vejci? Připravit se dají i na sladko

Velikonoce patří k největším křesťanským svátkům. Jsou spjaty s řadou tradic a zvyků, které dodržuje většina lidí z celého světa. Navzdory tomu, že se k víře v Boha hlásí jen 30 procent Čechů, oslavy Velikonoc probíhají ve většině českých domácností.


Post
Celebrity 13.3.2013

Idol ženských srdcí Tomáš Matonoha se živil jako uklízeč

Jejich tváře plní titulní stránky časopisů, vyprodávají divadelní sály a zvyšují sledovanost televizních seriálů. Ne vždy tomu ale bylo tak. Tomáš Matonoha na oslavě svých dvaačtyřicátých narozenin zavzpomínal na první zaměstnání.


Post
Zajímavosti 13.3.2013

Nerovnosti mezi Evropany rostou, jsme však zdravější a žijeme déle

Životy Evropanů se v minulých letech prodloužily a jejich zdraví se zřetelně zlepšilo. Mezi východem a západem kontinentu, mezi muži a ženami a mezi bohatými a chudými ale panují značné nerovnosti.


Post
Zajímavosti 12.3.2013

Zavražděná spisovatelka Monyová se zjevuje v zahradě jako duch, říká sousedka

Boris Ingr, který zavraždil svou ženu, úspěšnou spisovatelku Simonu Monyovou, definitivně stráví za její vraždu 15 let ve vězení. Sousedka z domu, kde se vražda odehrála, mluví o tom, že v zahradě potkala ducha spisovatelky.


Post
Krása a zdraví 5.3.2013

Čechy ohrožuje zákeřná nemoc hlavy

Čím dál více Čechů přichází k lékařům s nebezpečným onemocněním, které se odborně nazývá bazaliom. Je to velmi agresivní kožní nádor.


Post
Celebrity 4.3.2013

Brutální hádka v nemocnici: Rychtář údajně zmlátil Bartošovou

To, co předpovídal zpěvaččin milenec Zdeněk Macura, se údajně stalo skutečností! Josef Rychtář podle svědků z říčanské nemocnice zmlátil svou partnerku Ivetu Bartošovou.


Post
Celebrity 4.3.2013

Milenec nebo mlátička? Leoš Mareš se porval s manželem Faltýnové

Moderátor Leoš Mareš (36) a modelka Petra Faltýnová (34) jsou už nějaký čas milenci, ale Mareš ještě nepohlédl do tváře manžela své nové lásky, Simonu Šteklovi (35). Až teď. V jednom pražském klubu z toho byla pořádná bitka.


Post
Celebrity 4.3.2013

Patriku Auši není ti trapně? Nechce vrátit Vendule obrazy po Karlovi

Ředitelka Kapky naděje Vendula Svobodová (41) má smůlu. Od té doby, co se zbavila svého exmanžela Patrika Auše (34), pořád s ním musí něco řešit. Teď se Auš rozhodl, že Vendule nevrátí majetek po Karlu Svobodovi!


Post
Zajímavosti 4.3.2013

Klub stoletých se rozrůstá po celém světě, Česká republika není výjimkou. Má recept na dlouhověkost lidí nevzhledný rypoš lysý?

Podle Allianz, která se dlouhodobě věnuje demografickým studiím, se počet stoletých lidí na zeměkouli do roku 2050 desetinásobně zvýší. Jak by ne, podle odborníků má už dnes každé druhé dítě narozené v tomto miléniu šanci, že bude žít déle než 100 let.


Post
Krása a zdraví 1.3.2013

PŘEVRATNÁ STUDIE: Vědci zjistili, co nám prodlouží život

Pesimisté jsou na tom zdravotně lépe, než optimisté. Alespoň to tvrdí studie německých vědců. Máme pro vás 10 potravin, které byste měli jíst, abyste si prodloužili život. Proč je nezkusit?


Post
Krása a zdraví 28.2.2013

Seriál o rakovině: Velký seznam jídel, které vás můžou zachránit

Lékaři předepisují léky, někdy jsou v léčbě úspěšnější, jindy méně. Nemoci přitom máme podle vědců ve svých rukách, stačí se zamyslet nad tím, co jíme. Člověk by měl snít 400 g zeleniny a 200 g ovoce denně.


Post
Krása a zdraví 28.2.2013

Seriál o RAKOVINĚ: Těmto věcem se vyhněte, pokud nechcete mít nádor

Rakovina není za žádných okolností příjemné téma ani k hovoru, ani k přemýšlení. Přesto se vyplatí na ni myslet jaksi dopředu. Proč? Protože tak můžete riziko, že vás jednou rakovina dostane, významně snížit.


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě