Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 3.4.2013

Daniel Landa alias Žito 44: Jaké kejkle si kouzelník připravil tentokrát?

Kouzelník Žito 44, vlastním jménem Daniel Landa (44), si připravil další kejkle, kterými chce ohromit své fanoušky, kteří mu ještě zbyli. Co chystá?


Post
Krása a zdraví 2.4.2013

Také jste propadli depresi ze sněhu a zimy? Nezoufejte a dejte si ananas

Už vám současné počasí leze na mozek a máte pocit, že jste propadli "sněhové" depresi? Není divu, zima, sníh, vítr, žádné slunce – to zrovna na náladě nepřidá. Zahraniční odborníci ale radí: Nedejte se, jezte ryby a ananas, čímž podpoříte hormony štěstí. A myslete pozitivně!


Post
Krása a zdraví 31.3.2013

V lékárnách je od dubna ke koupi marihuana

Chcete jointa? Běžte do lékárny, tam bude od 1. dubna k mání nejen sušená marihuana, ale také v tabletkách nebo v krémech. Začíná totiž platit novela zákona o léčivech, která umožňuje prodej konopí v lékárnách.


Post
Krása a zdraví 28.3.2013

Češi se sami sobě nelíbí, plastickou operaci zvažuje každý třetí

S myšlenkou podstoupit chirurgický zákrok kvůli nespokojenosti se svým zevnějškem si pohrává třetina Čechů. Více než polovina zájemců o operaci by se neváhala kvůli své kráse zadlužit.


Post
Celebrity 28.3.2013

Trampoty Heleny Vondráčkové: Na zpěvačku byla uvalena exekuce

Zpěvačce Heleně Vondráčkové (65) hrozí, že přijde o všechen majetek. Byla na ni uvalena exekuce.


Post
Krása a zdraví 28.3.2013

NOVÁ FAKTA: Pivo je všelék. 10 věcí, na které pomáhá

Nenechte se odradit od pití piva. Vědci zjistili, jaké blahodárné účinky má na lidský organismus. Snižuje kupříkladu riziko rakoviny i mrtvice. Přečtěte si, co všechno pivo léčí.


Post
Krása a zdraví 27.3.2013

Chronický únavový syndrom, nebo jarní únava? Nemocí trpí až 40 tisíc Čechů

Bolesti hlavy, poruchy spánku, unavené svaly nebo deprese – to vše jsou příznaky jarní únavy. Spolu se zvýšenou teplotou však i chronického únavového syndromu. Ten nejčastěji postihuje ženy ve věku od 25 do 45 let. Zhruba 65 procent nemocných tvoří alergici. Většina lidí v tomto období chybně zaměňuje onemocnění za pouhou jarní únavu.


Post
Celebrity 27.3.2013

Marie Rottrová se potajmu vdala

Je vdaná? Není vdaná? Marie Rottrová (71) neustále mlží kolem své svatby, ale zásnubní prsten na ruce ji prozradil. Se svým partnerem Milanem Říhou (56) už léhává v manželském loži.


Post
Celebrity 24.3.2013

Slávek Boura: Nemá na dluhy, dělá taxikáře

Moderátor Slávek Boura (48) má dluhy, kam se podívá. Po neúspěšném muzikálu Naháči se k částce připočetlo dalších pár milionů a moderátor má exekuci na krku. Nezbylo tedy nic jiného a Boura začal taxikařit.


Post
Celebrity 24.3.2013

Lucie Křížková dělá radost nejen svému synovi, ale i ostatním dětem

Modelka Lucie Křížková (27), známá spíše pod dívčím jménem Váchová, která je už devět měsíců šťastnou maminkou syna Davídka, se snaží pomíhat dětem, které to potřebují. Zapojila se proto do charitativního projektu.


Post
Celebrity 24.3.2013

Hana Krampolová se rozplácla na parketách. Uklouzla po loužičce své feny

Jak široká tak dlouhá. Přesně tak se podle všeho rozplácla na domácích parketách Hanka Krampolová (51). Za úraz a natažené vazy prý může moč fenky Žanetky, po které jí to ujelo.


Post
Celebrity 24.3.2013

Šeredová slavila narozeniny jen se syny. Gigi ji potěší s odstupem, ale o to víc

Modelka Alena Šeredová oslavila 35. narozeniny. Oslavu si ale zatím uspořádala jen se syny. Na přání, pusu a pořádnou porci italské vášně od manžela si bude muset počkat.


Post
Krása a zdraví 24.3.2013

Alergie: Jak s nimi zatočit přírodní cestou

Již brzy nastane jaro, které s sebou k nelibosti všech alergiků přinese pylovou sezónu. Spolu s ní hrozí alergikům, jejichž počet je v naší populaci nezanedbatelný, dýchací obtíže. V tomto článku poradíme, jak za pomoci bylin ulevit nejen od alergických dýchacích obtíží, ale také od projevů alergie na kůži.


Post
Celebrity 23.3.2013

Zlata Adamovská: Před některými problémy bych nejradši zavřela oči

Herečka Zlata Adamovská (53), která se objevuje například v seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2, se vrhla na charitu. Svěřila se, že by před některými problémy ale nejradši zavřela oči.


Post
Krása a zdraví 23.3.2013

Konec s jarní únavou: 5 rad, jak se na jaře dostat do formy

S přicházejícím jarem na nás útočí také takzvaná jarní únava. Pocit nedostatečné výkonnosti často pramení z našeho způsobu života během zimy. Obvykle totiž konzumujeme těžká, masitá jídla a zapomínáme na doplňování ovoce a zeleniny. Navíc kvůli studenému a nevlídnému počasí mnoho z nás omezuje pohyb. V tomto článku vám poradíme, jak po takové zimě přelstít pocit jarní únavy a dostat se opět do formy.


Post
Celebrity 22.3.2013

Hapka musel pod kudlu: Nepostaví se na nohy

Ačkoli skladatel Petr Hapka (68) obvykle srší energií, nyní mu do smíchu příliš není. Skončil v nemocnici, kde musel podstoupit operaci.


Post
Celebrity 22.3.2013

Havlové je dnes 60. Známe její recept na věčné mládí

Přestože Dagmar Havlové dnes slaví šedesátiny, vypadá skvěle. Její obličej má snad ještě méně vrásek, než před třiceti lety. Plastický chirurg Jan Měšťák odhalil, jak je to možné.


Post
Celebrity 18.3.2013

Už na něj došlo? Rychtář může jít do kriminálu za brutální zmlácení exmanželky

Zdá se, že milenci Ivety Bartošové (46) už pěkně teče do bot. Josef Rychtář (54) měl být totiž odsouzen za to, že zmlátil svoji exmanželku Darinu Rychtářovou (55).


Post
Celebrity 18.3.2013

Josef Alois Náhlovský: Stávám se patronem alkoholiků

Josef Alois Náhlovský (63) má po fernetu a lázeňském švihákovi další nápoj, který nese jeho jméno a na němž je i vyobrazen. Tentokrát se usmívá ne z lahve tvrdších alkoholů, ale z viněty moravského červeného vína.


Post
Celebrity 18.3.2013

Jiří Langmajer je po operaci. Víme, co si nechal vylepšit!

Kolem Jiřího Langmajera je zase rušno. Herec podstoupil utajenou operaci a v týdnu se navíc objevily informace, že měl konflikt s Leošem Marešem!


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě