Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 12.4.2013

Rizikové těhotenství Marty Jandové: Do porodu se nehne z postele! Co v ní dělá?

Ortel lékařů je nekompromisní. Nastávající maminka Marta Jandová (38), která je v šestém měsíci, má zdravotní komplikace a musí proto odpočívat. Víme, čím si v posteli s nohama nahoře krátí čas.


Post
Krása a zdraví 11.4.2013

Vědci tvrdí: Víme, co pomůže na kocovinu nejlíp a všem

Na kocovinu funguje každému něco jiného, vědci ale nyní přišli s tím, že objevili, co zabere každému. A ne, není to nepít.


Post
Celebrity 11.4.2013

Ivana Chýlková: idol francouzské kosmetiky

České ženy patří mezi nejkrásnější na světě, což dokazuje i Ivana Chýlková, která je v poslední době snad ještě krásnější než kdy dříve. Díky svému šarmu měla tu čest, že si ji vybral make-up artista značky Guerlain Maxime Poulin jako svou múzu, když přijel do Prahy předvést své umění líčit.


Post
Krása a zdraví 10.4.2013

Pozor na účtenku z obchodu. Obsahuje jedovatý bisfenol A

Rakovina, hormonální změny či poškození nervové soustavy. To všechno v sobě skrývá obyčejná účtenka ze supermarketu. Důvod? Obsahuje totiž látku bisfenol A.


Post
Krása a zdraví 9.4.2013

Dejte pozor, klíšťata přenášejí další nebezpečnou chorobu

Klíšťata mohou kromě encefalitidy i boreliózy přenášet i další chorobu s názvem ehrlichióza. Ta byla původně americkým "problémem", ale nyní se objevuje i u českých pacientů, uvedla za zdravotnické laboratoře Synlab Martina Pospíšilová.


Post
Celebrity 9.4.2013

Adamcová trpí jako zvíře. Po operaci páteře je opět zraněná

Jana Adamcová si ani ne tři měsíce po vážné operaci páteře vyrazila s dětmi na poslední letošní lyžovačku. A to rozhodně neměla dělat.


Post
Krása a zdraví 9.4.2013

Sedíte více než čtyři hodiny denně? Prosedíte se k infarktu

Proč jsou ženy v průměru zdravější než muži? Odpověď je jednoduchá, muži příliš dlouho sedí a málo se během dne hýbají, tvrdí australští vědci. Pokud totiž sedíte déle než čtyři hodiny denně, výrazně roste riziko chronických onemocnění.


Post
Celebrity 8.4.2013

Cože? To snad není možné, Iveta Bartošová opět bourala

Kruh neuvěřitelných událostí kolem zpěvačky Ivety Bartošové se roztáčí stále rychleji. Poté, co se její obdivovatel Macura a milenec Rychtář poprali v klubu, auto se zpěvačkou na cestě do Prahy bouralo.


Post
Celebrity 8.4.2013

Partyšová: Po rozvodu jsem musela navštívit lékaře

Moderátorka Gábina Partyšová (34) si prošla nelehkou životní situací, když na veřejnost prosákla informace, že její manžel Josef Kokta (55) má milenku, s kterou čeká dítě. Gábina musela vyhledat odbornou pomoc.


Post
Krása a zdraví 8.4.2013

Češi? Vystresovaní neurotici, kteří polykají antidepresiva

Z klidných a flegmatických Čechů se za posledních deset let stali vystresovaní neurotici, kteří potřebují čím dál tím více antidepresiv, aby mohli fungovat. Od roku 2002 se denní dávky tabletek, které lékaři dávají lidem, zvýšily téměř trojnásobně a vzrostl i počet předepsaných balení.


Post
Krása a zdraví 8.4.2013

K sebevraždě se nejvíce Čechů odhodlá na Nový rok, týdenním statistikám vévodí pondělí

Nejčastějším dnem v roce, kdy se lidé rozhodnou dobrovolně ukončit svůj život, je 1. leden. Z týdenního pohledu vedou smutný žebříček pondělky, uvádějí statistici a svá tvrzení podporují čísly. Proti tomu, možná překvapivě, z normálu nijak nevybočují Vánoce a další svátky.


Post
Krása a zdraví 7.4.2013

Kojení je nejen zdravé, ale ušetří i tisíce ročně

Kojení, nebo umělá výživa? Lékaři jsou jednoznačně pro mateřské mléko a zajedno jsou s nimi i ekonomové. Kojení je totiž také nejlevnější variantou výživy miminka.


Post
Zajímavosti 7.4.2013

Smůla se nejvíc lepí na paty Býkům, štěstí na malý počet úrazů mají naopak Střelci

Vyhýbat se úrazům a nemocem se loni nejvíce dařilo Střelcům, kteří hlásili proti průměru až o 13,7 procenta méně pojistných událostí spojených se zdravím. Pomyslný titul znamení smůly naopak obdrželi Býci, ti měli potíže o 12,6 procenta častěji než je průměr, uvedla Česká pojišťovna.


Post
Krása a zdraví 7.4.2013

Změna trendu: Dvojčat se při umělém oplodnění rodí méně

Po zavedení loňského zákona se v Česku při umělém oplodnění rodí už méně dvojčat a trojčat, než tomu bylo dříve. Potvrdila to statistika reprodukčních klinik.


Post
Krása a zdraví 7.4.2013

Jezte hodně ryb i ve stáří, budete žít déle

Lidé starší 65let, kteří měli v krvi vyšší obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin, se průměrně dožili o 2,2 roku více než ti s nižšími hodnotami těchto mastných kyselin. Vyplývá to z nejnovější zdravotnické studie, kterou nyní zveřejnil list Huffington Post.


Post
Krása a zdraví 6.4.2013

Pozor! I biopotraviny obsahují nebezpečná "éčka"

Kupované zavařené okurky jsou krásně zelené, jahody proti domácímu kompotu mají nádherně červenou barvu, koupená majonéza vydrží v ledničce měsíc, zatímco domácí se musí spotřebovat během několika dnů. Kouzlo barev a trvanlivosti mají na svědomí průmyslově vyráběné přídavné látky, takzvaná "éčka".


Post
Celebrity 4.4.2013

Oldřich Kaiser zase skončil v protialkoholní léčebně

Herec Oldřich Kaiser (57) opět skončil v protialkoholní léčebně. Na odvykačce je už počtvrté.


Post
Celebrity 4.4.2013

Helena Vondráčková má talent na všechno: Prodala svůj obraz za 200 tisíc

Helena Vondráčková (65) je nejen nadaná zpěvačka, ale i malířka. Práskla na sebe, že prodala vlastní obraz za dvě stě tisíc korun.


Post
Krása a zdraví 4.4.2013

Chybí vám po zimě vitamíny? Pozor na doma dělaný džus z čerstvého ovoce

Zima se neúměrně prodlužuje a jarní únava se často projevuje na každém kroku. Jak doplnit tělu tolik potřebné vitamíny? Odborníci jednoznačně doporučují čerstvě vylisovanou šťávu. Na rozdíl od krabicových džusů obsahuje pouze čerstvé ovoce a zeleninu. Naopak konzervanty, barviva a dochucovadla ve freshi chybějí.


Post
Krása a zdraví 3.4.2013

Vědci tvrdí: Zabije vás čas, kdy si zapálíte, ne počet cigaret

Nový výzkum sledoval, kteří kuřáci nejvíce riskují rakovinu a zjistili, že ti, kteří si zapálili nejdříve po probuzení. Na počtu vykouřených cigaret tolik nezáleží.


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě