Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 21.4.2013

Modelka Agáta Hanychová se provdala za herce Jakuba Prachaře

Modelka a rebelka Agáta Hanychová (27) se provdala za herce a moderátora Jakuba Prachaře (29).


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

Škodí nám mikrovlnky? Prý zhoršují zdraví a mění molekuly jídla

Škodí mikrovlnné trouby našemu jídlu a zdraví? Jejich zastánci i odpůrci se stále nedokáží shodnout. S odkazem na švýcarský výzkum se proti mikrovlnkám vyslovila i specialistka na jídlo a výživu Simone Gabbayová.


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

Nečekaná pravda ze základky: Školáci jedou v antidepresivech

Je to tak, více než polovina dětí na druhém stupni základky užívají prášky jako lentilky. Nejvíce užívají léky s obsahem ibuprofenu, paracetamolu a také antidepresiva. Nejvíce jsou na nich děti závislé v Jihomoravském kraji.


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

Máte oteklé oči a plný nos? Možná je to alergie. Pomoct vám může i hypnóza i akupunktura

Pokud máte plný nos a zarudlé oči, je dost možné, že trpíte alergií. Jarní alergeny jsou totiž v plném proudu. Kterým stromům se tedy máte vyhnout a co můžete z alternativních metod na alergii zkusit?


Post
Dům, byt, zahrada 20.4.2013

TOP 10 věcí, které je potřeba udělat na zahradě

Konečně dorazilo jaro, a tak je čas, vyrazit v montérkách na zahradu a pustit se do práce. Abyste na něco nezapomněli, připravili jsme pro vás spolu s odborníky seznam deseti věcí, které je nutné udělat na jaře na zahradě. Tak si je přečtěte, ať na něco nezapomenete.


Post
Celebrity 19.4.2013

Drsňák Pomeje: Přítelkyně porodí císařem, on bude u toho

Kdyby nebyl zkrachovalým producentem, neobsazovaným hercem a celkem úspěšným moderátorem, chtěl by být chirurgum. Vazoun Jirka Pomeje (48) se chystá na to, že bude koukat přítelkyni Andree Šťastné (24) do břicha.


Post
Krása a zdraví 18.4.2013

Pozor na čaj! I malý hrnek může být plný nebezpečí

Ano je to tak, i čaj může být nebezpečný. Může totiž obsahovat pesticidy a pokud jste milovníky vroucího čaje, koledujete si dokonce o rakovinu.


Post
Krása a zdraví 18.4.2013

Do lékáren se vloni dodalo za 630 milionů korun léků proti alergii, balení se zvětšují

Počet alergických onemocnění a astmatu výrazně stoupá a v současné době je nějakou formou alergie v České republice postiženo téměř 20 procent populace. V loňském roce se dodalo do lékáren téměř pět milionů balení léků proti této nemoci za více než 630 milionů korun.


Post
Krása a zdraví 17.4.2013

Jarní slunce přináší rakovinu! Čtěte, jak se znamínko lehce změní v nádor

Slunečné počasí láká k prvnímu opalování. Jenže jarní paprsky jsou nejen silné, ale také nebezpečné. Pozor na rakovinu. Důležitá je i prevence.


Post
Celebrity 15.4.2013

Jaro je tu a alergie útočí. Slzy, plný nos a ekzém

Z konečně krásného počasí se radují snad všichni. Tedy až na alergiky. Ti už v tuto chvíli mají plné nosy, kýchají, nebo se doslova dusí. Jak se alergie projevuje?


Post
Zajímavosti 15.4.2013

Rádi lenošíte a doma vám za to spílají? Máte omluvu, můžou za to geny

Taky vám všichni nadávají, že nechcete jít na procházku, že jste pohodlní a není s vámi zábava? Všichni lenoši, kteří se nejraději vidí na pohovce, mají nyní skvělou výmluvu pro rodinu a okolí. Za lenost mohou geny, tvrdí mezinárodní vědci.


Post
Celebrity 15.4.2013

Ženám na velikosti penisu záleží

Muži s větším přirozením jsou pro ženy přitažlivější. Řeči o tom, že na velikosti penisu nezáleží, jsou podle vědců jen lež. Tak zní závěr mezinárodní studie, která se snažila odpovědět na věčnou otázku, zda ženám na velikosti pánského přirození záleží, či nikoliv.


Post
Celebrity 14.4.2013

Oslavenec Petr Nárožný (75): Sekne s herectvím, nebo má jen uměleckou krizi?!

Herec Petr Nárožný, kterému je dnes 75, šokoval svérázným prohlášením. Hodlá prý nechat hraní a odejít na odpočinek. Čím hodlá trávit volný čas?


Post
Krása a zdraví 14.4.2013

Zakousnete se do pamlsku a jíte peří, štětiny nebo vlasy. To jsou "éčka"

Lepší vzhled, a tudíž větší atraktivita výrobku, zvýraznění chuti a vůně, ale také snaha o to, aby se potraviny nekazily tak rychle. To jsou důvody, proč se do potravinářských výrobků přidávají emulgátory, takzvaná éčka.


Post
Celebrity 14.4.2013

5 tipů, jak ve stresu detoxikovat svůj organismus

Před maturitou, zkouškami na vysoké škole nebo důležitými pracovními povinnostmi se často cítíme unavení, malátní a ve stresu. Důvodem nezřídka bývá vysoké množství škodlivých látek, s nimiž se naše tělo ve stresu potýká.


Post
Sex a vztahy 14.4.2013

Pět důvodů, proč jde muž s prostitutkou

Hlad po sexu, touha poznat "zakázané ovoce", vyzkoušet nezvyklé praktiky, nespokojenost v partnerském vztahu či obyčejná opilost. To jsou důvody, proč muži vyhledávají služby prostitutek.


Post
Gastronomie 13.4.2013

Blíží se rychlý konec francouzských a italských vín. Připijeme si ale skandinávským vínem

Pro tradiční francouzské vinařské kraje jako Bordeaux nebo údolí Rhôny to bude asi těžká a rychlá rána. Změna klimatu totiž zásadně změní rozložení vinařských oblastí na světě a to už do roku 2050, varuje studie v časopise Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS).


Post
Krása a zdraví 13.4.2013

Spěte nazí! Budete spát kvalitněji a zdravěji

Naši prarodiče by se nad tím pohoršovali, ale vědci nás nabádají: Pokud chcete dosáhnout kvalitního spánku a opravdu se skvěle vyspat, neoblékejte si pyžamo a uléhejte do postele v Adamově rouše. Prospěje to i vašemu zdraví.


Post
Celebrity 13.4.2013

Lubomír Lipský oslavil s předstihem 90. narozeniny. Co dostal od kolegů?

Legendární herec Lubomír Lipský slaví devadesáté narozeniny sice až 19. dubna, od kolegů z divadla ale dostal dárek už tento pátek večer. Uspořádali mu benefiční představení a překvapeného herce podarovali při děkovačce.


Post
Krása a zdraví 13.4.2013

Pozor! E-cigareta vás může i zabít! V Evropě už ji raději zakazují

Kouření škodí zdraví. Tato informace je mnohokrát prokázaná a je všeobecně známá. A právě kvůli tomu stále více lidí sahá po elektronické cigaretě. Jenže ta obsahuje náplň zvanou e-liquid, která může být zdraví škodlivá stejně jako obyčejná cigareta.


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě