Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 9.5.2013

Tři skleničky šampaňského týdne? Ano! Víme, čemu prospívá

Nechat bouchnout špunt a připít si na zdraví! Britští vědci z Reading University právě tohle podporují, neboť se domnívají že pití šampaňského zlepšuje paměť a zabraňuje demenci. Ale pozor! Nic se nemá přehánět – doporučují maximálně tři skleničky týdně.


Post
Krása a zdraví 8.5.2013

Máte strach z infarktu? Podívejte se, koho nejvíce ohrožuje

Profesionální řidiči, manažeři a úředníci patří mezi profese, které nejčastěji postihne infarkt myokardu. Obecně jsou to muži ve věku nad 45 let, kuřáci a bydlí v Moravskoslezském kraji, vyplývá ze statistik Ústavu zdravotních informací a statistiky.


Post
Sex a vztahy 8.5.2013

Mediátor může při rozvodu ušetřit desetitisíce

Rozvod krom velkého stresu bývá pro všechny zúčastněné také mimořádně finančně náročnou záležitostí. Zvláště v případech, kdy neprobíhá hladce, se mohou náklady vyšplhat až na statisíce korun. Nově se lze této situaci vyhnout využitím mediátora.


Post
Krása a zdraví 8.5.2013

Počet alergiků roste, mohou za to i lékaři, říká alergolog

Znečištění životního prostředí, nadměrná hygiena, ale i přehnaná zdravotní péče způsobuje podle Jiřího Nováka, předního alergologa z Ústřední vojenské nemocnice v Praze, přibývání alergiků. "V současnosti je postižen téměř každý čtvrtý člověk," tvrdí Novák.


Post
Krása a zdraví 8.5.2013

Nemá vaše dítě astma? Jaké jsou příznaky? Zasáhněte, dokud je čas

Astma patří k vůbec nejčastějším chronickým onemocněním v dětském věku, neboť trápí 10 až 15 procent dětí u nás. Nepodceňujte ho a vezměte dítě k lékaři, protože včasná diagnostika dokáže zásadně ovlivnit to, jak těžký bude mít život váš potomek v dospělosti. Co vás má varovat?


Post
Gastronomie 6.5.2013

Speciál o soli: Jaká je zdravá a jak zachránit přesolená jídla?

Říká se sůl nad zlato. Jenomže pokud do omáčky obrátíte celou slánku, nebude to k jídlu. A není také sůl jako sůl. Přinášíme vám pár rad, která sůl je nejzdravější, kolik byste jí měli denně jíst a jak zachráníte přesolené jídlo.


Post
Zajímavosti 5.5.2013

Revoluce v cestování? Solární letadlo zvládlo svůj první let

V městě Phoenix v americkém státě v sobotu úspěšně přistál švýcarský solární letoun Solar Impulse. Cílem projetku je přeletět celý Severoamerický kontinent bez kapky paliva.


Post
Celebrity 5.5.2013

Gratulujeme! Tomáš Klus je táta. Jeho přítelkyně Tamara porodila

Stalo se v noci ze soboty na neděli v podolské porodnici. Nejpopulárnější český zpěvák současnosti Tomáš Klus (26) se stal tátou. S přítelkyní Tamarou Kubovou (24) mají prvního potomka.


Post
Krása a zdraví 5.5.2013

Muži a deprese. Často se na ni nepřijde, muži je skrývají

Muž je silné pohlaví, tvrdí se. Ale často skrývá slabá místa: nerad mluví o svých potížích, trablech, což může vést až k tragickým následkům. Deprese u mužů je totiž těžko rozeznatelná, a tím pádem se neléčí.


Post
Dům, byt, zahrada 5.5.2013

Jak ochránit zvířata proti klíšťatům? Která z metod je nejlepší?

Sezona klíšťat je v plném proudu. Po víkendových výletech byste určitě měli své domácí mazlíčky prohlédnout a klíšťat je zbavit. Jak se proti klíšťatům účinně bránit?


Post
Krása a zdraví 5.5.2013

Pozor na salát, skrývá smrtící bakterie, které vám mohou zničit mozek a ledviny

Tohle je zákeřná past! V oblíbeném zeleném salátu se může skrývat smrtící bakterie E.coli. Ta napadá střeva, ledviny a mozek a může dokonce i zabít.


Post
Krása a zdraví 5.5.2013

Nedostatek sluníčka může vést až ke smrti

Už jste natěšení na sluníčko? Není divu, vždyť po dlouhé zimě, kdy bylo jen pomálu slunečních dnů, jsme se ho nemohli dočkat.


Post
Dům, byt, zahrada 5.5.2013

Co dělat, když plyn uniká? Jak předejít výbuchu?

Mohutný výbuch plynu v centru Prahy vyvolal mezi lidmi, kteří doma využívají plyn obavy i otázky, jak by únik plynu zvládli oni sami. Přinášíme vám zásady, jak se před únikem či výbuchem plynu chránit a jak se při tom zachovat.


Post
Celebrity 4.5.2013

Alena Vránová chce dceři zachránit život, ona to ale odmítá!

»Pyšná princezna« Alena Vránová (80) na svou těžce nemocnou dceru Markétu Rážovou (55) nezanevřela! Chce jí darovat játra a tak jí zachránit život. Jenže ona to odmítá! Proč?


Post
Krása a zdraví 4.5.2013

V ČR chodí pravidelně cvičit do fitness center 60 tisíc lidí

V Česku chodí pravidelně cvičit do fitness center 60.000 lidí a jejich počet roste. Obrat trhu s fitness dosahuje přibližně 800 milionů korun.


Post
Sex a vztahy 3.5.2013

Muži ženám nerozumí. A my už známe důvod

Ach jo, povzdechne si většina žen! Ten můj mě vůbec nechápe a nerozumí mi. Tak vězte, že muži opravdu ženy chápat nemohou. Vědecké studie totiž dokazují, že toho nejsou schopni, neboť je pro ně velmi obtížné číst emoce svých partnerek z očí.


Post
Celebrity 2.5.2013

Iva Janžurová trpí: Herečku sužuje záhadná nemoc

Herečka Iva Janžurová (71) dojela na to, že je stále v jednom kole. Trpí záhadnou nemocí. Ona ani lékaři nevědí, co jí je.


Post
Celebrity 2.5.2013

Tajemství štíhlé postavy Sabiny Laurinové. Víme, jak se udržuje v kondici

Herečka a moderátorka Sabina Laurinová (41) se představí v novém seriálu TV Nova, který se jmenuje Doktoři z Počátků. Jak se Laurinová udržuje v tak skvělé formě?


Post
Krása a zdraví 1.5.2013

Houbařská sezona je tu! Co přinesete z lesa? A která jedule vás může i zabít?

V lesích začínají růst houby a mnoho lidí tak vyráží s košíky do lesa. Houbařská sezona je zatím na svém začátku. V lese tak najdete jen některé druhy hub.


Post
Celebrity 29.4.2013

Petr Hapka nepoznává své blízké. Ztrácí paměť

Hudebník Petr Hapka (68) se potýká s velkými problémy. Momentálně se musí léčit na psychiatrii v Praze-Bohnicích. Ztrácí paměť a už nepoznává ani své blízké.


PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě