Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Zajímavosti 23.2.2016

Do 10 let bude většina lidí v civilizovaném světě vlastnit diamant

Přes 70 % všech vytěžených diamantů nachází uplatnění v průmyslu a ve vědě. Ze zbylých necelých 30 % (esteticky dokonalé kameny) se vyrábějí šperky.


Post
Zajímavosti 21.2.2016

Vinaři mají nového mistra v řezu révy vinné

Vítězem 12. ročníku Mistrovství ČR v řezu révy se stal Jan Polehňa z Blatnice pod sv. Antonínkem. Nejúspěšnější řezačkou mezi ženami byla Vladislava Holcmanová ze společnosti Vinofrukt Dolní Dunajovice, která obhájila loňské prvenství.


Post
Gastronomie 18.2.2016

Není důležité jen to, co jíte. Stejně tak záleží i na skladování potravin

I přesto, že stále více lidí investuje do svého stravování a pořizuje kvalitní potraviny, často jejich výživovou hodnotu i trvanlivost snižují špatným skladováním.


Post
Zajímavosti 13.2.2016

95 let od prvního československého sčítání lidu

Na pondělí připadne výročí prvního československého sčítání lidu. Konalo se 15. února 1921. Prováděl ho nově založený Státní úřad statistický.


Post
Sex a vztahy 11.2.2016

Nezadaní se často cítí trapně nebo se za sebe stydí

Zhruba 80% nezadaných tají před svým okolím, že si hledají svého partnera či partnerku prostřednictvím seznamovacích agentur nebo akcí určených pro nezadané.


Post
Gastronomie 10.2.2016

V sardinkách nenaleznete jen sardinky...

Věděli jste, že když si koupíte konzervu rybiček s nápisem "sardinky", mohou v ní místo pravých sardinek být jiné druhy ryb, například sledi či šproty?


Post
Krása a zdraví 5.2.2016

Jídlo pro sexy kůži: Nakrmte pleť kolagenem

Dobře vypadající pokožku nemůžeme mít navěky. To, jak naše pleť vypadá, ovlivňují například genetické predispozice nebo životní styl. My můžeme stárnutí pokožky ale výrazně zabránit.


Post
Krása a zdraví 2.2.2016

Česká republika zůstává na prvním místě v počtu případů klíšťové encefalitidy v EU

V roce 2016 si připomínáme 40 let od vytvoření první vysoce účinné lidské vakcíny proti klíšťové encefalitidě rakouským virologem Dr. Christianem Kunzem.


Post
Krása a zdraví 2.2.2016

21. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2016

Nenechte si ujít nejnovější trendy, které opět představí veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, jehož 21. ročník se uskuteční 11. a 12. března.


Post
Krása a zdraví 30.1.2016

Počet návštěvníků v Spa Aphrodite stoupá

Lázně Spa Aphrodite v Rajeckých Teplicích splňují představu o dokonalém požitku, skvělém relaxu a hlavně o příznivém působení termální léčivé vody na celý organismus. Klienti si mohou vybrat ubytování podle svých požadavků.


Post
Krása a zdraví 25.1.2016

Kojení a jeho důležitost v životě matky a dítěte

Mateřské mléko je nejpřirozenější výživou pro dítě. Díky svému optimálnímu složení umožňuje nejen snadné trávení a vstřebávání živin, ale také poskytuje dítěti pasivní ochranu díky imunoglobulinu A.


Post
Krása a zdraví 23.1.2016

Je tu zimní epidemie nemocí, úlevu vám přinese Vincentka

Vincentka se nazývá někdy lékem našich babiček a skutečně, její příznivé účinky se projevují při širokém spektru onemocnění. Vincentka prokazatelně pomáhá při angíně, onemocněních horních i dolních cest dýchacích, ale i při žaludečních a jiných problémech. Proč je tomu tak?


Post
Celebrity 19.1.2016

Roman Šmucler: „Závody beru jako výzvu k tréninku“

Roman Šmucler je nejen významný český lékař, ale také účastník ČEZ Jizerské 50. O tom, jak se připravuje na další závod SkiTour Kašperskou 30 a jakou techniku běhu na lyžích má raději, se dozvíte v rozhovoru.


Post
Krása a zdraví 15.1.2016

Jíst méně, ale víckrát denně se vyplácí. Zbavte se nadbytečných kil efektivní dietou

Lidé často bojují s kily navíc, které jsou způsobeny nesprávným stravováním a špatným složením jídelníčku. Velkým protivníkem v začínajícím boji proti nadbytečným kilům je čas.


Post
Krása a zdraví 13.1.2016

U počítačů trávíme třetinu života. Hrozí nám poškození zraku

Bez počítačů, tabletů a hlavně mobilních telefonů si dnes už život nedokážeme ani představit. Statisticky sedí každý Čech u počítače průměrně osm hodin denně.


Post
Gastronomie 5.1.2016

Chutná a zdravá povánoční terapie - Hlívová polévka na staročeský způsob

Po dnech oslav a častého přejídání bude potřeba náš organismus dostat zase do patřičné kondice, trochu vyčistit cévy a upravit váhu. K tomu nám protentokrát bude nápomocná hlíva ústřičná.


Post
Zajímavosti 21.12.2015

Veselá hlášení a příhody klientů pojišťoven

Pracovníci zákaznických linek pojišťoven za rok vyřídí tisíce dotazů a pojistných událostí. Z některých ale vznikají velmi veselé historky, které jejich aktéři mohou mnoho let vyprávět.


Post
Gastronomie 14.12.2015

V době příprav na Vánoce… Rychlý oběd či skvělá večeře - Gratinované špagety se sýrem

V čase příprav na vánoční svátky jistě přijde vhod nenáročné a jednoduché jídlo, oblíbené velkými i malými konzumenty. Pro svou jednoduchou a rychlou přípravu je velmi vyhledávaným receptem jako lehký oběd či rozumnou večeři.


Post
Gastronomie 9.12.2015

Sušené fíky a datle - raději čtěte složení

Sušené ovoce může být dobrým zdrojem vlákniny, minerálních látek i energie. Na pultech obchodů však lze narazit i na výrobky, které obsahují přidaný cukr, ačkoli to z obalu není na první pohled poznat.


Post
Krása a zdraví 28.11.2015

Lupénka trápí statisíce Čechů. Než sáhnete po kortikoidech, zkuste bylinky

Psoriáza nebo také známěji lupénka. Chronické, neinfekční, zánětlivé kožní onemocnění, které trápí mnoho lidí již od dětského věku.


<< < 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě