Archiv článků - EKONOMIKA

Post
Osobní finance 20.12.2012

Ženy mají poslední den na uzavření životního pojištění za výhodnějších podmínek

Poslední den zbývá ženám na uzavření životní pojistky za stávajících, výhodnějších, podmínek. Od pátku totiž vstoupí v platnost nařízení Evropského soudu, které zavede sjednocené sazby pro obě pohlaví, upozorňuje společnost Rentia.


Post
Spotřebitel 20.12.2012

Ministerstvo zdravotnictví varuje před závadnou jídelní sadou, rtěnkou nebo dětskými ubrousky

Na škodlivou dětskou jídelní sadu, vlhčené ubrousky nebo rtěnku s vitaminem E a šťouchač na brambory - nylon upozorňuje ministerstvo zdravotnictví. Rezort zveřejnil varovnou informaci ve čtvrtek s tím, že by se lidé měli zmíněným výrobkům vyvarovat.


Post
Spotřebitel 20.12.2012

Nadělte si pořádný vánoční dárek, který ocení i váš dům! 3 hodiny, 30% úspor a izolace MAGMARELAX ®

Už vás nebaví, jak každou zimu máte doma pocit chladu, i když poctivě topíte. A co ty účty? Neustálé zdražování energií, zdá se, nemá konce. Co s tím? Udělejte radost sobě i vašemu domu.


Post
Osobní finance 20.12.2012

Ekonomická situace je špatná a příští rok nebude lépe, myslí si Češi

Současnou ekonomickou situaci hodnotí jako nepříznivou 82 procent českých zaměstnanců, tři čtvrtiny z dotazovaných zároveň uvedly, že v roce nadcházejícím očekávají další zhoršení.


Post
Spotřebitel 19.12.2012

Evropská komise chce zatrhnout cigarety a tabák s příchutěmi

Mentolové cigarety a tabák s příchutěmi chce Evropská komise v celé unii zakázat. Krabičky s cigaretami by měly současně pokrýt varovné texty a drsné obrázky odrazující od kouření.


Post
Spotřebitel 19.12.2012

Ministerstvo zdravotnictví varuje před škodlivou naběračkou

Před nebezpečnou naběračkou značky Caesar Classic varuje rezort zdravotnictví. Podle středečních informací ministerstva mohou být potraviny, které přijdou do styku se škodlivým výrobkem, kontaminovány karcinogenními látkami.


Post
Spotřebitel 19.12.2012

Kolik Vás budou stát letošní Vánoce?

Možná už jste přemýšleli o tom, jakou částkou zatěžují Vánoce Váš rodinný rozpočet. Nejde jen o samotný nákup dárků, i když dárky mohou být velkou finančí zátěží.


Post
Osobní finance 15.12.2012

Jak nekoupit dům v exekuci?

Některé realitní kanceláře se v poslední době mediálně zviditelňují prostřednictvím kritiky exekučních dražeb. Jejich mystifikační domněnky o nekorektních dražbách nemovitostí však nejsou založeny na pravdě. Jak tedy probíhá koupě domu od dlužníka, který je v exekuci? A jak může zájemce o koupi domu předejít nepříjemnostem? Více o tom na následujících řádcích.


Post
Práce a kariéra 15.12.2012

Zaměstnavatelé neplánují nabírat nové pracovníky ani začátkem příštího roku

Ani během prvního kvartálu 2013 neplánují čeští zaměstnavatelé zvyšovat počty svých pracovníků. Jediným odvětvím, v kterém pravděpodobně vzniknou nové pozice, je těžba nerostných surovin.


Post
Akcie 15.12.2012

Ministerstvo zemědělství objevilo balení mandlí, ve kterých byli pavouci a červi

Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce upozornili na balené mandle a ořechy, ve kterých zjistili přítomnost živých červů, vajíček a pavučin. Inspekce objevila nebezpečné potraviny v libereckém obchodu sítě Glóbus, inspekce to zveřejnila v sobotu na webu Potraviny na pranýři.


Post
Investice 15.12.2012

Zlato v roce 2012 nikoho chladným nenechalo, horečka ale nepropukla

Cena zlata v roce 2012 sice nepřekročila očekávanou symbolickou hranici dvou tisíc dolarů za trojskou unci, nadále však pokračoval zvýšený zájem o investiční zlato.


<< < 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 > >>

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě