Archiv článků - SPORT

Fotbal 26.3.2018

Vítkovice vybojovaly bod ve Znojmě

Necelá pětistovka fanoušků, kteří zavítali na tento duel branku neviděla. Druhá půle přinesla marnou útočnou snahu domácích, kteří se snažili projít přes pevnou obrannou hráz soupeře, ale nepodařilo se.

Hokej 19.3.2018

Mistr otočil čtvrtý zápas, Vítkovice se loučí

Dřeli, bojovali, věřili, ale nakonec neuspěli. Vítkovice v rozhodujícím utkání sezony – čtvrtém čtvrtfinále – otevřeli skóre, ustáli čtyři oslabení tří proti pěti, ale bylo to málo. Úřadující mistr na svém ledě otočil utkání, vítěznou a tedy postupovou branku dal symbolicky obránce Jan Štencel.

Fotbal 19.3.2018

Znojmo v oslabení získalo proti Ústí zaslouženě tři body

Znojmo zaslouženě porazilo svého soupeře, třebaže většinu zápasu hrálo v oslabení. Dokázalo odrazit všechny útoky a kromě penalty a šance Ústí v samém závěru nemusel Veselý nijak vážněji zasahovat.

Hokej 18.3.2018

Kometa jasnou výhrou položila Vítkovicím nůž na krk

Nebylo to tak emotivní, o to více to bylo jednoznačné. První zápas čtvrtfinále na brněnském ledě jasně ovládl úřadující mistr. Kometa rozebrala soupeře už v první třetině třemi zásahy. Vítkovice se střelecky neprosadily ani jednou a po prohře 0:4 už si v sérii nesmí dovolit jedinou porážku.

Fotbal 16.3.2018

Liberec porazil Zbrojovku Brno

Brno z posledních 4 zápasů zvítězilo pouze jednou, ovšem proti favoritům hosté předváděli povedené výkony. V pátek ovšem zásluhou Pulkraba a jeho dalších dvou gólů Slovan zvítězil přesvědčivým výkonem 2:0.

Hokej 15.3.2018

Kometa opět porazila Vítkovice o gól

Už ve druhém utkání dosáhla série mezi Vítkovicemi a Komety snad vrcholu emocí a vyhrocení. Šarvátky střídaly šarvátku, dokonce i v hledišti musela zasahovat policie, aby zpacifikovala především hostující fanoušky.

Hokej 14.3.2018

Vyrovnanou bitvu rozhodla přesilovka Komety

První čtvrtfinále série mezi Vítkovicemi a Kometou nabídlo nebývale vyrovnanou bitvu a velký boj. Ostravané se konečně doma dočkali gólu do sítě úřadujícího mistra a byli blízko, první bod do play off ale bere Brno. Utkání rozhodla přesilová hra v prodloužení, ve které se trefil Marcel Haščák.

Ragby 5.3.2018

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Hokej 5.3.2018

Orli se rozloučili se sezónou bodem z ledu Bolzana

Znojemští hokejisté do posledního zápasu nadstavbové části vstoupili skvěle a po dvaceti minutách vedli po gólech Čípa, Zajíce a Špačka 3:0. Šokovaní domácí ale ve druhé části vyrovnali, a zajistili si tak v souboji na dálku s Fehérvárem poslední postupové místo do play-off.

Kometa Brno doma hladce porazila Litvínov

Na ledě Komety se Vervě nedařilo, nevstřelila ani gól a tak není divu, že nezískala ani bod. Brno vstřelilo branky čtyři a ve čtvrtfinále se těší na Vítkovice. Litvínov míří do skupiny o udržení.

Fotbal 5.3.2018

Zbrojovka i v deseti hráčích sahala po výhře, nakonec z Letné veze bod

Letenský tým v druhém jarním domácím utkání nedokázal porazit Zbrojovku Brno. Hosté se dostali krátce po začátku druhého poločasu do vedení, poté vyrovnal Ondřej Zahustel, ale sparťané vítězný gól vstřelit nedokázali, i když hosté dohrávali bez vyloučeného Kryštůfka.

Hokej 28.2.2018

Znojmo rozdrtilo Villach, stále tak drží naději na play-off

Domácí tým od začátku zápasu jasně dominoval, v každé třetině nasázel soupeři po dvou brankách. Výkon znojemských hráčů korunovala nula na kontě brankáře Tomáše Halásze.

Hokej 9.2.2018

Znojmo čekalo na gól až do třetí třetiny, ztrátu na Villach již nedohnalo

Znojemští hokejisté se ve Villachu nedokázali prosadit až do devětačtyřicáté minuty, kdy snižoval na 1:3 Tomáš Plíhal. Domácí vzápětí opět odskočili na rozdíl tří branek a kosmetická úprava Dominika Tejnora čtyři minuty před koncem již vliv na majitele tří bodů neměla.

Hokej 7.2.2018

Vítkovice proti Brnu zastavila nulová produktivita

Ostravané se v přímém boji o čtvrté místo s Kometou zasekli na vlastní neúspěšné koncovce, zatímco úřadující mistr dokázal už v první třetině odskočit na rozdíl dvou branek. V potaz je ale potřeba vzít také fakt, že domácím chyběla celá druhá pětka.

Hokej 5.2.2018

Yellow Horn vystřelil Znojmu první výhru v nadstavbě

Utkání Orlů proti Bolzanu mělo jediného střelce. Tím se v jednadvacáté minutě stal domácí útočník Colton Yellow Horn. Díky jeho brance a čistému kontu Marka Schwarze si Jihomoravané připisují v nadstavbě první tři body.

Brno po boji doma porazilo Pardubice

Kometa dokázala utkání obrátit a porazit houževnaté Pardubice 2:1. Výhra se pro domácí nerodila lehce, hosté sice mnoho střel neměli, ale neustále si brněnská obrana musela dávat velký pozor na protiútoky.

Hokej 22.1.2018

Boleslav doma překvapivě porazila Kometu

Mladá Boleslav sice od třetí minuty prohrávala, ale od vstřelení vyrovnávací branky byla lepším týmem a po zásluze, byť překvapivě, si z nedělního střetnutí odnáší tři body.

Tři góly v přesilovkách znamenají pro Znojmo tři body ze Záhřebu

Orli skvěle zvládli těžký duel na ledě Záhřebu, který stále bojuje o přímý postup do play-off. Po dvaceti minutách prohrávali, ale ve druhé části skóre otočili a náskok uhájili i přes závěrečný nápor Medveščaku.

Hokej 17.1.2018

Zlín s mistrem dvakrát vedl, ale vítěznou jízdu Komety nezastavil

Hokejisté Zlína prohráli v dohrávce 30. kola Tipsport extraligy s Brnem 2:4 a do třetice favorita v domácí sérii nezaskočili. Mistrovská Kometa pokračuje na vítězné vlně, úspěšnou šňůru natáhla na devět výher v řadě.

Hokej 13.1.2018

Na rozjetou Kometu Litvínov nestačil

Až deset minut před koncem za stavu 0:3 překonali litvínovští hráči poprvé brankáře Čiliaka. Zvratu už se nedočkali, tři body si tak odvezl soupeř.