CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis: Hvězdárna a planetárium Brno.
Hvězdárna a planetárium Brno.
12.12.2018

Brněnská hvězdárna láká na 2D projekce dětských pořadů

BRNO

Tak to tu ještě nebylo. Po celý den budou probíhat za zvýhodněné vánoční vstupné 2D projekce dětských pořadů v digitáriu včetně formátu 3D v podvečer. Nenechejte si ujít Vánoce na hvězdárně v Brně. Uskuteční se v sobotu 22. prosince od 10 do 18 hodin.

Pro všechny příchozí ve společné produkci s dalšími partnery hvězdárna zařadí do volně přístupných programů pozorování adventní oblohy, dětské dílny, rukodělnou tradiční akci pro děti „Za ozdobu odměna“, Betlémské světlo pro přenesení do domovů, zábavní pořady s pohádkami a hudebními vystoupeními. Malí i velcí návštěvníci uvidí pohyblivé modely brněnských modelářů a vánoční hvězdárnu navštíví také zvířátka a jejich ošetřovatelé z brněnské ZOO.

V záměru je také příprava malého vánočního ohňostroje s hudbou v závěru celého programového dne v parku u hvězdárny. Pouze do vyčerpání kapacity digitária bude 2D a 3D projekce za vánoční cenu, jinak volný vstup na vše.

Pokud tedy ještě nemáte naplánovaný žádný program, nenechejte si ujít Vánoce na hvězdárně v Brně. V sobotu 22. prosince od 10 do 18 hodin.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Tvoříme Znojmo: Hlasování je u konce! O realizaci 9 projektů rozhodl rekordní počet hlasujících

Občané Znojma rozhodli o tom, které z projektů druhého ročníku participativního rozpočtování, projektu Tvoříme Znojmo, se v příštím roce zrealizují.

Post

Netradiční Don Quijote ožije na Provázku

V brněnském Divadle Husa na provázku ožije Don Quijote. A bude netradiční. Tvůrci lákají nejen na současné a překvapivé uchopení světoznámého díla, al

Post

Začala rekonstrukce kina v Hodoníně

Předáním objektu kina Svět stavební firmě, která bude provádět jeho komplexní rekonstrukci, začala dlouho připravovaná investiční akce města. Po dobu

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA