CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
20.11.2019

V Králově Poli vyroste město z Lega. Jeho stavitelé si odnesou dárek

BRNO

Hasiči jsou připravení vyrazit bojovat s požárem, policisté právě zatkli dlouho hledaného lupiče a děti si vychutnávají pohár v cukrárně. Tak vypadá život téměř v každém městě. Dokonce i v tom z Lega, které děti postaví o víkendu 23. a 24. listopadu od 10 do 18 hodin v Králově Poli.

V Nákupním centru Královo Pole si pro ně organizátoři nachystali víkend plný kostiček Lega. „V centru vyroste celé Lego město, které podle své fantazie děti zabydlí postavičkami a vybavením ze stavebnic Lego Friends, Ninjago nebo Star Wars. Z kostek Lego City pak postaví obchody, hasičskou a policejní stanici, nebo třeba cukrárnu,“ popsala marketingová manažerka centra Edita Smělíková. Kromě skládání kostek se mohou děti těšit také na soutěže o stavebnice. Všichni stavitelé si navíc odnesou malý dárek.

Pořadatelé akce mysleli i na rodiče. Zatímco si budou jejich děti hrát, mohou si poslechnout živou hudbu, která bude v centru hrát, nebo si na workshopu od květinářství Carmen Flora vytvořit adventní věnec a nachystat se na přicházející advent. „Celý víkend navíc vyvrcholí ohňostrojem,“ doplnila Edita Smělíková.

Autor / zdroj: Lenka Zemanová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Žabovřeskách vyroste nové sběrné středisko odpadu

Moderní sběrné středisko odpadu bude již v příštím roce stát v brněnských Žabovřeskách na ulici Sochorova.

Post

Filmové klapky jsou k vidění v brněnské Galerii Vaňkovka

Od úterý 4. srpna si návštěvníci obchodního centra Galerie Vaňkovka mohou po více než roce opět prohlédnout výtvarná díla ztvárněná předními českými v

Post

V rámci oslav 300 let pivovaru uložili časovou schránku. Jako odkaz dalším generacím

Znojmo letos slaví 300 let od doby, kdy byl vystavěn městský pivovar v místě prvního hradního nádvoří, kde se nachází rotunda sv. Kateřiny. Sobotní os

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě