CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: Snímek z loňského ročníku akce.
Snímek z loňského ročníku akce.
12.11.2019

Židlochovicemi projdou praví, pekelní čerti. Děti se mohou projít pekelným koridorem

ŽIDLOCHOVICE

Pochod pravých čertů v Židlochovicích. Tak se jmenuje akce, při které mají děti možnost vůbec poprvé se projít pravým pekelným koridorem! Stačí, když dorazí v čertovských kostýmech v sobotu 23. listopadu v 16:00 hodin k budově Základní školy na ulici Komenského v Židlochovicích (parkoviště vedle školy).

Nemusíte se dopředu nikam hlásit. Pořadatelé velmi ocení, když děti přijdou v celém kostýmu (tvořte, popusťte s dětmi uzdu fantazie, …), ne jen s maskou na hlavě. Ti nejmenší mohou jít v doprovodu rodičů.

Součástí akce bude také jarmark, na kterém nebudou chybět koláče, paštiky, klobásy, nakládaná zelenina, palačinky, káva, punč, svařák, vařená kukuřice, langoše, bramboráky, párek v rohlíku, med a medovina, škvarkové tyčinky, horké víno z červeného rybízu, maďarské speciality, sýry, steaky, grilovaný hermelín, horká čokoláda, perníčky, cukrovinky, pivo, dále také teplé zimní čepice, šály a ponožky, kamínky, šperky, svítící čertovské rohy a dětské svítící hračky.

V 16 a v 17 hodin uvidíte bubenickou show v podání Wild Sticks. Od 17.30 do 18.30 se pak všichni mohou těšit na průvod 150 rakouských čertů.

Podrobný program najdete na webu akce.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Žabovřeskách vyroste nové sběrné středisko odpadu

Moderní sběrné středisko odpadu bude již v příštím roce stát v brněnských Žabovřeskách na ulici Sochorova.

Post

Filmové klapky jsou k vidění v brněnské Galerii Vaňkovka

Od úterý 4. srpna si návštěvníci obchodního centra Galerie Vaňkovka mohou po více než roce opět prohlédnout výtvarná díla ztvárněná předními českými v

Post

V rámci oslav 300 let pivovaru uložili časovou schránku. Jako odkaz dalším generacím

Znojmo letos slaví 300 let od doby, kdy byl vystavěn městský pivovar v místě prvního hradního nádvoří, kde se nachází rotunda sv. Kateřiny. Sobotní os

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě