KULTURA / Vánoce

Popis:
19.12.2018

Na náměstí v Mikulově se můžete přijít podívat na živý betlém

MIKULOV

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i dlouholetá tradice pořádaná skautským střediskem Mikulov – živý betlém, která neodmyslitelně patří k předvánočnímu období.

Letos však s sebou tato událost nese jednu změnu. Na rozdíl od tradiční skautské klubovny bude totiž letos místem konání akce mikulovské náměstí. Na živý betlém se můžete přijít podívat v neděli 23. prosince v 15.30, 16.00 a 16.30. Nabízet se bude punč na zahřátí dospělých, čaj pro děti a také domácí cukroví. Skautské středisko Mikulov vás srdečně zve na tuto akci, která v člověku probudí správnou vánoční náladu.

Autor / zdroj: Kristýna Václavková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Tvoříme Znojmo: Hlasování je u konce! O realizaci 9 projektů rozhodl rekordní počet hlasujících

Občané Znojma rozhodli o tom, které z projektů druhého ročníku participativního rozpočtování, projektu Tvoříme Znojmo, se v příštím roce zrealizují.

Post

Netradiční Don Quijote ožije na Provázku

V brněnském Divadle Husa na provázku ožije Don Quijote. A bude netradiční. Tvůrci lákají nejen na současné a překvapivé uchopení světoznámého díla, al

Post

Začala rekonstrukce kina v Hodoníně

Předáním objektu kina Svět stavební firmě, která bude provádět jeho komplexní rekonstrukci, začala dlouho připravovaná investiční akce města. Po dobu

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA