Vánoční tramvaj v ulicích Brna.
26.11.2018

V Brně se můžete svézt vánoční tramvají. Jezdí v centru každých dvacet minut

BRNO

Brňané mají možnost až do 23. prosince svézt se v historickém centru vánoční tramvají typu T3. Ta jezdí každých dvacet minut z náměstí Svobody na Českou a přes Malinovského náměstí a Hlavní nádraží přes zastávku Zelný trh zpět na náměstí Svobody.

Stejně jako loni i letos jezdí speciálně vyzdobená retro tramvaj až do 23. prosince na trase Česká - Malinovského náměstí - Hlavní nádraží - Náměstí Svobody – Česká. V pracovních dnech v době od 16 do 21 hodin, o víkendech a svátcích pak od 11 do 21 hodin. A to každých dvacet minut.

Na náměstí Svobody se můžete podívat na Vánoční trhy, zastavit se můžete i na trzích na Zelném náměstí a na Moravském náměstí, kde se bude i bruslit.

V tramvaji platí běžný tarif IDS JMK. Jízdní řád je ke stažení na stránkách Dopravního podniku města Brna.

Autor / zdroj: -red-