AKTUÁLNĚ / Společnost

21.8.2012

Majitel chce z břeclavského pivovaru vytvořit víceúčelový areál zaměřený na gastronomii a kulturu

BŘECLAV

Nový vlastník břeclavského pivovaru usiluje o proměnu chátrajícího objektu ve víceúčelový areál zaměřený na gastronomii, kulturu a podporu regionálních tradic.

"Stavební úřad obdržel žádost o vydání stavebního povolení. Tímto podáním bylo zahájeno řízení. Je však neveřejné, a proto nelze podávat bližší informace," uvedla Eliška Windová z břeclavské radnice.

Podle ní však společnost SMART estate jako nový vlastník vydalo informaci o úmyslu vytvořit z chátrajících pivovarských budov gastronomický objekt sloužící také kultuře. "Součástí záměru, který je dnes ve fázi projekční přípravy, bude obnova tradiční výroby piva," doplnila.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Motoristy čekají od poloviny měsíce dopravní omezení

Kvůli opravám komunikací čekají motoristy v Hodoníně od poloviny července dopravní omezení při průjezdu městem a ve směru na Slovensko.

Post

Brněnské bazény čekají o prázdninách rozsáhlé inovace

Horké léto je ideální příležitostí nejen k povyražení u vody, ale také k inovacím některých sportovišť. Zatímco davy rekreantů míří především na otevř

Post

Bučovické muzeum vystavuje dětské a loutkové kočárky z let 1880 až 1980

Muzeum Bučovice zve všechny zájemce na výstavu dětských a loutkových kočárků z let 1880 až 1980 nazvanou Až přiletí čáp. V muzeu ji můžete navštěvovat

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA