AKTUÁLNĚ / Společnost

21.8.2012

Majitel chce z břeclavského pivovaru vytvořit víceúčelový areál zaměřený na gastronomii a kulturu

BŘECLAV

Nový vlastník břeclavského pivovaru usiluje o proměnu chátrajícího objektu ve víceúčelový areál zaměřený na gastronomii, kulturu a podporu regionálních tradic.

"Stavební úřad obdržel žádost o vydání stavebního povolení. Tímto podáním bylo zahájeno řízení. Je však neveřejné, a proto nelze podávat bližší informace," uvedla Eliška Windová z břeclavské radnice.

Podle ní však společnost SMART estate jako nový vlastník vydalo informaci o úmyslu vytvořit z chátrajících pivovarských budov gastronomický objekt sloužící také kultuře. "Součástí záměru, který je dnes ve fázi projekční přípravy, bude obnova tradiční výroby piva," doplnila.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Nezkrotná kapela Gaia Mesiah zamíří v úterý do brněnské Flédy

Energická Gaia Mesiah vystoupí v úterý 12. listopadu od 20.00 hodin v brněnské Flédě. Jako support vystoupí kapela Phatlip.

Post

Ve Vyškově získali sociální automobil

Organizace PIAFA Vyškov může nyní využívat nový vůz značky Dacia Dokker, který získala zcela zdarma především díky štědrosti firem a jednotlivců z Jih

Post

Tvoříme Znojmo: Hlasování je u konce! O realizaci 9 projektů rozhodl rekordní počet hlasujících

Občané Znojma rozhodli o tom, které z projektů druhého ročníku participativního rozpočtování, projektu Tvoříme Znojmo, se v příštím roce zrealizují.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA